Sayfa 1013/1252 İlkİlk ... 13513913963100310111012101310141015102310631113 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,097 - 8,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Moody's 20 bankanın notunu düşürdü. Son dakika.

2. Halkbank,
    Hakan Atillayı soruşturan Fbı yetkilisi
    işin sonu nereye varırsa varsın sonuna kadar gideceğiz

Kaynak : Ali Çağatay
    bloomberg
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Bi araba değiştirelim dedik taşıt kredileri %2 olmuş.

Acilen kredi ve mevduat faizleri düşmeli yoksa reel sektör talepler azalacak.
    valla kredidense cash almak en cazibi.son 1 ayda kendime 1 adet arkadaslarima 2 adet vw grubu arac aldim.Ki dogus oto vw binek arac muduru tanidigim var ve ciddi indirimlerle aldim.Su an ellerinde kalan son 50-100 arac ya var ya yok dusuk kur girisli..Arac alimini kafaya koyduysaniz cabuk olmak lazim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    570
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Icbc temdit 19.90

Burgan temdit 22.80 .

Vade 32/45

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yarın burgerden dönüşüm var 100k bu oranı zorlayayım yoldaş, iyi oldu paylaştıgın

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    TEB/BNP Paribas Stratejisti Işık Ökte, "Şu andaki enflasyon görünümünde 13 Eylül toplantısında TCMB'den ciddi bir hareket bekliyorum" dedi
    Işık ökte’yi kınıyorum bu güne kadar ciddi değiller miydi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    TEB/BNP Paribas Stratejisti Işık Ökte, "Şu andaki enflasyon görünümünde 13 Eylül toplantısında TCMB'den ciddi bir hareket bekliyorum" dedi
    bu adamı da ciddiye almayın artık geçenlerde dolar 4.80 iken portföyümde hayatımda ilk defa %10 döviz tutuyorum demişti,sürekli burdan alınmaz dedi,4 liranın altına gelecek diye bir ara bu adamı dinlemiş almamıştım artık ekranlarda ne söylenirse tersini yapın ,merkez bankası 13 eylülde sadece koridor ayarlaması yapacak bence,eğer kur o tarihte 7 liralara yaklaşmamışsa kesinlikle artırmayacağını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    bu adamı da ciddiye almayın artık geçenlerde dolar 4.80 iken portföyümde hayatımda ilk defa %10 döviz tutuyorum demişti,sürekli burdan alınmaz dedi,4 liranın altına gelecek diye bir ara bu adamı dinlemiş almamıştım artık ekranlarda ne söylenirse tersini yapın ,merkez bankası 13 eylülde sadece koridor ayarlaması yapacak bence,eğer kur o tarihte 7 liralara yaklaşmamışsa kesinlikle artırmayacağını düşünüyorum.

ekonomistlerden hiç birini dinlemeyin,
    sadece reis başkanı takip edin
    ne söylerse tersini yapın
    konuştuğu günler satın
    sustuğu günler alın
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    ekonomistlerden hiç birini dinlemeyin,
    sadece reis başkanı takip edin
    ne söylerse tersini yapın
    konuştuğu günler satın
    sustuğu günler alın
    Murat Sağman diye bir zat var kendisini taa ! finans yatırımdan 2000 li yıllardan tanırım o zamanlar milleti Dolar opsiyonları yaptırarak mahvetmiş şikayetler üzerine işten atılmıştı. Lakin bu tipler öyle cıvık öyle iş bilir, öyle pazarlamacıdır ki yüz kere moka saplansa yine aklanır ortaya çıkarlar. Her neyse bu zat çok değil 2 yıl öncesine kadar %10 lardan uzun vadeli hazine bonosu alınır falan diyordu anlayın artık bunun gibilerine inanıp uzman yerine koyup yatırım yapmışların şimdi ne halde olduklarını. Ulan o zamanlar hüsam ağanın eşeğine danışılsa böyle bir yatırım tavsiye etmezdi.

Sayfa 1013/1252 İlkİlk ... 13513913963100310111012101310141015102310631113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •