Onemli Gunler Banner
Sayfa 1019/1044 İlkİlk ... 195199199691009101710181019102010211029 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 8,145 - 8,152 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Günaydın, Kasım ayının sağlık mutluluk ve bereketli olması dileğiyle.

2. Bu arada geçmiş olsun üstad ne kadar dikkat edilse de illa bir yerden bulaşıyor bir şeyler acil şifalar dilerim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu arada geçmiş olsun üstad ne kadar dikkat edilse de illa bir yerden bulaşıyor bir şeyler acil şifalar dilerim.
    Teşekkür ederim Üstad...

Dediğin gibi; ne kadar dikkat etmeye çalışsak da, bir yerlerden bir şekilde bulaşıyor...!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Cuma günüden bu yana şiddetli bir baş dönmesi, kulak çınlaması ve mide bulantısı var. İlk gün istifra da vardı. Daha bugün ilk defa biraz kendime gelebildim...

Yine bir virüse mi denk geldim yoksa üşüttüm mü anlayamadım. Yaklaşık 2 aydır benzer durum süregeliyor. Sadece ben de mi, yoksa yaygın bir durum mu var...?
    geçmiş olsun hocam ALLAH şifalar versin ..terliyoruz önem vermiyoruz hemen hasta oluyoruz .aynısı bizde de oldu ,,terleyince durmamak lazım ıslak atleti değiştirmek, sırtı hemen kurulamak gerekiyor .yaş olarakta vücüdumuz un direncide azaldığı için hemen bizi yatağa düşürüyor ..tekrar geçmiş olsun hocam sağlıklı iyi günler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Cuma günüden bu yana şiddetli bir baş dönmesi, kulak çınlaması ve mide bulantısı var. İlk gün istifra da vardı. Daha bugün ilk defa biraz kendime gelebildim...

Yine bir virüse mi denk geldim yoksa üşüttüm mü anlayamadım. Yaklaşık 2 aydır benzer durum süregeliyor. Sadece ben de mi, yoksa yaygın bir durum mu var...?
    Üstadım geçmiş olsun. Kendinizi korumaya çalışın.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    geçmiş olsun hocam ALLAH şifalar versin ..terliyoruz önem vermiyoruz hemen hasta oluyoruz .aynısı bizde de oldu ,,terleyince durmamak lazım ıslak atleti değiştirmek, sırtı hemen kurulamak gerekiyor .yaş olarakta vücüdumuz un direncide azaldığı için hemen bizi yatağa düşürüyor ..tekrar geçmiş olsun hocam sağlıklı iyi günler
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstadım geçmiş olsun. Kendinizi korumaya çalışın.
    Çok teşekkür ederim...

Biraz daha iyiyim ama denge problemi devam ediyor. Özellikle de kafamı yastığa koyduğum an artıyor, ayaktayken biraz daha iyi oluyorum...

Herkes kendisine dikkat etsin. Şu aralar ciddi bir salgın var gibi...

XU100...

Hedef_1 bugün itibâri ile gerçekleşmiş ve buradan anında tepki almış durumda. Normal ve beklenen bir hareket yaptı ama bu kadar sert gün içi tekrar yükselmesi sürpriz oldu. Düşmek istemiyormuş izlenimi veriyor...

Düşüş bitti mi...? sorusunun cevabını ise:

- Kanımca Hedef_2 görülmeden bitmeyeceği yönündedir...

- Hedef_2 görüldükten sonrasında da o anki duruma göre yeniden analiz yapmamız gerekir...

- Şu an için gözlemlememiz gereken seviye 7.400 seviyesi olacaktır. Buranın altına sarkmalar kalıcı olduğu sürece, ortalamanın destek olma yönünde bir önemi kalmayacaktır ve ben Hedef_2 'yi, yani 6.938 seviyesini beklerim...

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

Sayfa 1019/1044 İlkİlk ... 195199199691009101710181019102010211029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •