Sayfa 102/1019 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. yeni yılda mevduat yapacak adam kalmayacak.. bankalar mevduat toplayamıyınca mb den aldığıyla mı kredi mi verecek..
    % 22 den tahvil alır daha karlı..

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Adıyaman Gerger'de cami tuvaleti ücreti 5 TL olunca ortalık karıştı. Vatandaş şikayet etti, 3 TL'ye kadar düştü. Muhtar olayı doğal karşılıyor, müftülük ilgililere haber verdiklerini söylüyor. Halk isyanda: "İstanbul'da böyle tuvalet ücreti yok..."

https://twitter.com/HaberGlobal/stat...226233856?s=20
    https://www.haberler.com/secim/2018/...cim-sonuclari/

10 TL yapsınlar.!!
    Sazan bunlar.!!!
    Daha beter olsunlar.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Badelediler
    bende bir vadeci olarak, içimizden geçtiler...

4.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    1000 lira mı ? Ben sana şu kadarını söyliyeyim, yılbaşından beri maaşından artan 500 lirayla bile düzenli olarak dolar alan tüm-mermursen konfederasyonu üyeleri tanıyorum

Buradaki mevduatçılar ayakta uyumuş resmen yahu devletin memuru bile kendi devletine güvenmeyip döviz ve altın biriktirdi siz hadi yılbaşında 7 lirayken fırsatı kullanmadınız, 8 olduğunda uyanmadınız, 9 da olmaz nıcık dediniz, 10 yuh deyip geçmediniz, oldu 14 hala kritik yapıp dert mi yanıyorsunuz ? gerçekten numuneliksiniz. sizi NFT yapıp saklamak lazım.
    valla benim için sorun yok hiç hayalimde olmayan bir şekilde gayrimenkül zengini oldum 10 senede anca 1000k üzerine çıkardığım tl mevduatımın daha fazlasını 3 ay da kazandım bu gidişle daha da artacak politikacının fakirleştirmeyi bu kadar göze alabileceğini düşünemedim ve full dolara geçmedim umarım daha çok faiz indirirler ve kur daha da artar benzin 20 lira olur

spot usd 01-2023 icin 19.60 goruyorum bende
     Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    akbank spot alım, aralık vadeli satış mk 62.62%
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Özel bankacılıkla çalışıyorum bir işlem İçin şubeyi ziyaret ettim %17 faiz önerdiler. TL de kalan var mı hala bu zamanda dedim, 50m TL si olan müşterimiz var çok üzülüyor sizce ne olacak dedi MT. Yani demem o ki TL de yakalanan çok kişi var, miktar az çok farketmiyor. 50 M TL kur 8 ken 6,25 m usd idi ama o vatandaş kendisine bir danışman tutmamış ve TL de kalmış. O yüzden yapacak birşey yok maalesef olan oldu , TL de kalanlar bu saatten sonra büyük bir faiz artışı bekleyip 2-3 sene mevduat yapacak veya biraz risk alıp borsaya girecek gibi görünüyor.

7. bahri vadesi gelen tl yi ne yapacaksın.. o da sıkıntı..

Gayrimenkul de fiyat olusumu nasil oluyor
    size musteri rakam verip almak istedigini mi soyluyor sizde
    himm benim bu malim in fiyati bu olmus ve kazandim mi diyorsunuz

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu kadar çılgınca hareket edebileceklerini düşünemedik 11 yok artık 12 olmaz diye diye trene binemedik şükür ki zamanında iyi lokasyondan gayrimenkül yatırımı yapmışım 3 ayda tl mevduatım kadar getiri sağladı negatif faiz yüksek kur politikası ile iyi lokasyondan ev almak dolar tutmak gibi bir şey oldu bu politika böyle devam ederse ev fiyatları inanılmaz rakamlara ulaşabilir tl mevduatımla da tuvalet kağıdı deterjan falan alarak yatırım yaparım bu saatten sonra
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 102/1019 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •