Sayfa 1028/1044 İlkİlk ... 285289289781018102610271028102910301038 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 8,217 - 8,224 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Sağolasın üstadım gündüz bayağı aradım sonra farkettim O L harflerini düzelttim grafiği.

2. internet gitti telefondan bağladım, zaten fiber değil dünya nın parasını alıyorlar birde kesiliyor ne iş anlamak mümkün değil.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    internet gitti telefondan bağladım, zaten fiber değil dünya nın parasını alıyorlar birde kesiliyor ne iş anlamak mümkün değil.
    Aynı sorunu ben de sürekli yaşıyorum. Bildiğim kadarı ile tek yaşayan bizler değiliz. Herkes şikâyetçi. TTKOM altyapıya gereken yatırımları yapmıyor diye bir söylenti var. İnşaAllah doğru değildir...!!!

Evde değilken rahattım. Çok gerek olmuyordu. Eve gelince yine internet problemi ile mücadelem de başlamış oldu...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

ASELS haftayı turuncu trend üzerinde kapattı ama bir haftalık kapanış referans olmuyor.
    Önümüzde ki hafta yukarı devam edebilmesi veya tekrar trend üzeri kapatması halinde hacminde artış göstermesi durumun da bir yükseliş başlatabilir.

Turuncu trend üzerinde tutundu ve bir yükseliş başlattı gibi. Yeşil trend 48.70 civarı. Hacimde ki bar düşük gibi gözüküyor izleyelim bakalım.

XU100...

En baştan beri kurduğumuz senaryo çalışıyor. Bugün de beklenen düşüş geldi. Devamının da gelmesi gerekiyor...

Seans sırasında dikkatimi çeken; doğrudan düşmek yerine yedire yedire düşürmeleri oldu. Bu durum da ben de olumsuz düşüncelere neden oldu ve senaryomuzu teyit eder nitelikteydi...

Sağlamasını yine Mum analiz ile yapacak olursak...

İlk destek ortalamada olmalıdır... 7.766...

Devamında 7.4xx seviyelerini görmemiz gerekir. Daha sonrası için olan senaryoyu hafta sonu yorumumda detaylıca yazmıştım. Yarınki kapanıştan sonra bu hafta sonu yine bir çalışma yaparım inşaAllah...

Sayfa 1028/1044 İlkİlk ... 285289289781018102610271028102910301038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •