Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Abi sen tabana neden yaziliyon ki? Sen mi kaldıran tahtayi
    Bugün sabah çoğu tahtaya yazıldım tabana, içime doğdu o gün bugün olucağı
    Ereğliyede yazıldıydım o gelmedi, bakalım yarın gelicek mi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

pala gulyabani gibi köşk ahalisini korkutuyor. allem gullem ediyor.

yemezler ağam.

hüseyin rahmi'nin gulyabani isimli güzel bir romanı var. finans piyasalarını takip edenlere çok uygun.
    audentes Fortuna iuvat

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sorma ya türkcele tabana yazıldım ona bile verdiler, bu nasıl iş arkadaş sanki her gün tavan yapmıştıda endekis düşerken en önden koştu, yok abi biz asla kazanamayız. Fakir geldik fakir gidecez
    O ereğli alanlar da fakirlikten kurtulamıycak
    borsada belki de anlayamayacağım tek şey bu.tabana yazılmak...hani 4. taban olsa anlarım ama ilk kez taban...

bu arada bu dönüş öyle teknikle falan çözülebilecek gibi değildi. ancak kollayarak onlarca kez stop olarak yakalanabilir ek bir dönüştü...bende endeks yoktu ama artık balatası yanan gitmeyeceğim diye bas bas bağıran bazı hisselerin pay vadelleri vardı.
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Vob yapmayın diye diye millete fırsatları kaçırtıyorsunuz, vob yabmayın diyene kadar 4450 olduğu akşam şort yapın deseydiniz şimdi paraları sayıyor okucaktınız, bu gidişle fakirlikten kurtulamazsınız.
    Her gün para dağıtıyorlar burda ama zengin olamamak, enteresan

Bu 3 işlem gününde teminatlar sürekli yükseldi,nasıl dayanır bu duruma acemi ky.?
    Siz özelsiniz,tecrübelisiniz, reel time elini yazan tek kişisiniz,pozisyonununuz neyse Osunuz.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    borsada belki de anlayamayacağım tek şey bu.tabana yazılmak...hani 4. taban olsa anlarım ama ilk kez taban...

bu arada bu dönüş öyle teknikle falan çözülebilecek gibi değildi. ancak kollayarak onlarca kez stop olarak yakalanabilir ek bir dönüştü...bende endeks yoktu ama artık balatası yanan gitmeyeceğim diye bas bas bağıran bazı hisselerin pay vadelleri vardı.
    Fiyat 25 lerde iken yazıldıydım tabana, bilsem taban olucağını 25 lerden şort açmazmıydım, taban olunca yazılmadım o kısmı artı parantez belirtiyim de şey olmasın.
    ilk taban yapmış hisseyi tabandan tabiiki alınmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    pala gulyabani gibi köşk ahalisini korkutuyor. allem gullem ediyor.

yemezler ağam.

hüseyin rahmi'nin gulyabani isimli güzel bir romanı var. finans piyasalarını takip edenlere çok uygun.
    Abey bugünkü korkutmaysa pala bu isi iyi biliyor. Altıma sicirtti ehueheue

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Aynen lambent abi, trend dönüşü teyit alırsa hiç gıbraşamadan diplemesini beklemek mantıklı, güniçi daytrade eden vobda batar, günlük marja bak abi
    batan varsa birde çıkan vardır.

hiçbir para vardan yok yokdan var olmaz vobda el değiştirir sadece... müspet ilim kanunu üstelik bu.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Abey bugünkü korkutmaysa pala bu isi iyi biliyor. Altıma sicirtti ehueheue
    yıllardır tv vs izlemiyorum. birkaç kişi dışında bakmıyorum. bofa erdemir 18 hedefi vermiş. buyursun gelsin.
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •