Sayfa 104/639 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 825 - 832 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    biraz karışık, el alış verişte görsün gibi olmasın, neyse ben geniş bir zamanda araştırma yaparım biraz karışık konu malumunuz, ezberden yapmayalım bize yakışmaz..firsatım olunca sonucunu buraya yazarım...
    Doruk 2016 beyanında ilişkili taraflara borçlar göstermezse..Asıl o zaman bulamaça çevirecekler yemeği..
    Nûn

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Doruk 2016 beyanında ilişkili taraflara borçlar göstermezse..Asıl o zaman bulamaça çevirecekler yemeği..
    yapamazlar, büyük mükellefler de bu firma ve buna ilişkin rapor hazırlamak durumundalar..o riske denetim firması girmez diye düşünüyorum. o yüzden rahatım... göze alırlarsa zaten batar firma..kimseye al sat tut için söylemiyorum..herkes kendi değerlendirsin..

3. Arkadaşlar 200 milyon gibi bir rakamdan bahsediyoruz, çok büyük rakamlar ve bu adamların yanında bu işten anlayan senden benden daha iyi bu işi bilen bir sürü adam vardır, o yüzden rahatım azıcık bilgimle bu riski alamayacaklarını düşünüyorum..aptal rahatlığımı dersiniz çok rahatım nedense

4. Büyük Mükellefler..Yani inceleme olursa,eski hesap uzmanları yürütecek.Şimdinin B grubu müfettişleri..Çok sosyal demokrat var onların içinde,eski kadrodan..Bunu da bizden iyi biliyordur PWC.

5.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Büyük Mükellefler..Yani inceleme olursa,eski hesap uzmanları yürütecek.Şimdinin B grubu müfettişleri..Çok sosyal demokrat var onların içinde,eski kadrodan..Bunu da bizden iyi biliyordur PWC.
    hesapçılar c gel kontlar b teftişçiler ç denetmenler a gibi saçma bir ayrım var ... kimin inceleyeceğinin demokrat olmsınında bir önemi yok..mevzuat açık bence ...

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    yapamazlar, büyük mükellefler de bu firma ve buna ilişkin rapor hazırlamak durumundalar..o riske denetim firması girmez diye düşünüyorum. o yüzden rahatım... göze alırlarsa zaten batar firma..kimseye al sat tut için söylemiyorum..herkes kendi değerlendirsin..
    Geçici vergide göstermeyip,kurumlarda göstermeleri de ayrı muamma.Alacağı büyütmek istemiyoruz ne demektir?Bence bu aklı evveller,Kurumlar beyanında da göstermeyecekler.

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Geçici vergide göstermeyip,kurumlarda göstermeleri de ayrı muamma.Alacağı büyütmek istemiyoruz ne demektir?Bence bu aklı evveller,Kurumlar beyanında da göstermeyecekler.
    göstermemelerinin sebebi beyanda açıklama yapılacağından olabilir, geçicide gösterip kurumlarda göstermezlerse olmazdı , o yüzden beklenti oluştu bende de.. bekleyip görecez, çok önce karar alınmış olabilir..ne söylediklerinin bir önemi yok, ne yaptıklarına bakmak lazımm

8. Seddülbahir ve Dialektik sizler bu konulara benden çok çok daha iyi hakimsiniz. Benim aklıma gelmeyen hukuki açığı olan konularda yatırımcı sorumlusunu arayıp ya da maliyet işler müdürünü telefonda çatır çatır hesap sorabilirsiniz. Belki beni bilgisi az gördüğü için herşeyi söylemiyorlar ama sizler bu bilgilerle onları sıkıştırıp mevzuat açısından hatalarını söyleseniz daha iyi olmaz mı???

Bugüne kadar 6 kez konuştum ama hiç tatmin edici cevaplar alamadım...
    Insaat sektöründe akpazdan bağımsız yeni bir şirket kurulabilir deniliyor...

Doruk ve tacodan arsa devri için fon bulmaya çalışıyoruz diyorlar. Peki milyonlar harbiye oraya aktarilurken sorun yoktu.

Hisse senedi geri alımına başlaması için fon ayarlamaya çalışıyoruz diyor git banka ile anlaş 3_ 4 milyon bul ortalama 80 _ 90 kuruşa 4milyon 800 bin lot al

Aylardır spk ile görüşme yapiyoz diyorsunuz hala bir üst pazara çıkmak için başvuru haberi gelmiyor.

Yeni iş anlaşmaları olacak diyorsunuz kap da belirtilmeyen iş almışsınız...
    Madem arsa alacaksınız doruktan niye bağımsız bir şirket kurup ınsaat işine girmeye niyetiniz var???

Bir de demiyor mu İstanbul'da iseniz gelin kahvemizi için... gitsem kahveye zehir atıp zehirlerler o kadar garip bir şirket 😀😀😀

Sayfa 104/639 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •