Sayfa 104/124 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 990 madde; 825 - 832 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Temeli iyi olan bir arkadaş yanitlarsa sevinirim. Bu çeyrekteki bilanço tahmini nedir. Nedenleri ile açiklarsa sevinirim. Ben iş ilişkileri sebebi ile vesbe ye benzer bir bilanço bekliyorum. 8,10 kat artmıs bir kar düşük f/k yûksek favok Ama sonrada bu beklentinin ne kadar gerçekci olduğunu hakkında şüphelerim oluyor. Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

MİRALAY kardeşim günaydın.Siz iyi niyetle vede haklı olarak teknik bilgiler istiyorsunuz.Ama kusura bakmayın bu kağıtta teknik meknik kalmadı.Patronunun hisse satışı ve kağıda verilen ekim ayı sonuna kadarki ceza bu kağıdı sistemden çıkardı vede 92'lerden 72'lere düşürdü.BUgün bile endeks yukarıda bizimki eksilerde geziyor .Bana göre oldukça belirsiz bir duruşu var kağıdın.Kolay gelsin .

Kağıt o kadar negatif yönde ayrıştıki seans içinde KAP'a gönderilen olumlu bildirimde fayda etmedi. Endeksde eksiye döndüğüne göre bugünde ilerki günlerdede hayır gelmez bu rezil kağıttan.
    Saat 16.15 KAP 'a rağmen yüzde 4,5 ekside.
    Son düzenleme : eldoR21; 25-10-2023 saat: 16:17.

4.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Kağıt o kadar negatif yönde ayrıştıki seans içinde KAP'a gönderilen olumlu bildirimde fayda etmedi. Endeksde eksiye döndüğüne göre bugünde ilerki günlerdede hayır gelmez bu rezil kağıttan.
    Saat 16.15 KAP 'a rağmen yüzde 4,5 ekside.
    Bugün gelen açıklamadan sonra sadece bu hisseden değil bu borsadan kimseye hayır gelmez...

Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Bugün gelen açıklamadan sonra sadece bu hisseden değil bu borsadan kimseye hayır gelmez...
    Günaydın.KAP'a düşen açıklama kağıt için iyiydi ama meclisdeki savaşa ilişkin siyasi açıklamalar medyaya düşünce zaten eksilerdeki kağıt dibe doğru geriledi..Siz savaşla ilgili siyasi açıklamadan bahsediyorsunuz sanırım

Patronun hisse satışı maalesef kağıttaki tüm dengeleri alt üst etti .Hiçmihiç toparlanacak gibi görünmüyor kağıt.istedikleri kadar yalan yanlış KAP'a bildirimler göndersinler etkisi maalesef sıfır denecek kadar az.
    Mahcup olmayı çok istiyorum ama mümkün değil.Saat 14.de %3 primli olan kağıt 20 dakika sonra eksiye doğru gidiyor yine.Hayır yok bu bela kağıtta ama maliyet dur diyor maalesef.
    Son düzenleme : eldoR21; 26-10-2023 saat: 14:25.

7.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.KAP'a düşen açıklama kağıt için iyiydi ama meclisdeki savaşa ilişkin siyasi açıklamalar medyaya düşünce zaten eksilerdeki kağıt dibe doğru geriledi..Siz savaşla ilgili siyasi açıklamadan bahsediyorsunuz sanırım
    Yani ben siyasi bir açıklama olarak görmüyorum ama siz öyle diyorsanız öyle olsun

açığa satış cezası bugün bitiyor herhalde.Pazartesi belki hareketlenir ama gerçekten 1 aydır teknik meknik hakgetire üzdü bizi.

Sayfa 104/124 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •