Sayfa 104/588 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 825 - 832 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. o dusus 2016 yılında temettu vermedigi zamandaydı en son 25 ocakta devre kesti zaten buda 1 yılda ilk kez devre kesisiydi . gercekten bu hissede tavanı ben bile gormedim 12 yıldır sabah ne yazmıstım %2-3 dusus buyrun %3 u buldu bile hic sasırtmaz yılların aynı teranesi hacme bakın nerdeyse 2 milyon lot oldu hacimli dusuyor gercekten son 4 yıldır 3 ila 4.5 lira arasında gidip geliyor tarihinde 1 defa 5 lira gordu artık kac yıl sonra gorur yine 5 i ALLAH(cc) bilir
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2. Uzun süre belli aralıklarda git geller yaptı geçen sene 2.7 lerdi heralde son zamanların en düsüğünü de gördü, ekseriyetle çeyrek dönem ve yıl sonu blancolari da yüzde 10 civarı prim yaptığını gördüm, bugünkü düşüş hoşuma gitmedi, ABD borsalarındaki düşüşü çok da iyi kullandılar bugün . Sadece bu değil pek çok kağıt iyice sacmaladi, inşallah buradan dönsün kapanista kimse zarar yazmasin

3. Akşam akşam keyfimi kaçırdı, 4.04ten tepti gibi şimdilik insallah kalıcı olsun

4. yapı kredi turk ekonomi bankasından kalan 932 000 i satıyor olabilir degilse emeklilik fonudur

5.  Alıntı Originally Posted by Zerlanis Yazıyı Oku
    yapı kredi turk ekonomi bankasından kalan 932 000 i satıyor olabilir degilse emeklilik fonudur
    Bugun kagidin içine kimin ettiği şimdi anlaşıldı, çok satmışlar, ama satan varsa alan da var, satıslarin karşılanması önemli. Diğer alıcılardaki şişik rakam dikkatimi cekti. 422 bin...🤔

6.  Alıntı Originally Posted by Hamitali Yazıyı Oku
    Uzun süre belli aralıklarda git geller yaptı geçen sene 2.7 lerdi heralde son zamanların en düsüğünü de gördü, ekseriyetle çeyrek dönem ve yıl sonu blancolari da yüzde 10 civarı prim yaptığını gördüm, bugünkü düşüş hoşuma gitmedi, ABD borsalarındaki düşüşü çok da iyi kullandılar bugün . Sadece bu değil pek çok kağıt iyice sacmaladi, inşallah buradan dönsün kapanista kimse zarar yazmasin
    hangi kagıtlar sacmaladı mesela bugun sayın hamitali ben sayet bundan baska sacmalayan kagıt goremiyorum zira yıllık endeks %30 yukselmisken bunun yıllık getirisi %23 te su an yani endeksten en az %7 geride kaldı .o kadar karı bosa yapıyor demekki sirket. sacmalayan kagıtlar derken bist 30 a bakıyorum zaten hepsi endeksin bir hayli fazlası getiri yaptılar bugun en cok dusenlere bakıyorum hepsi primli ve dandik kagıtlar . en cok dusenlerde egser bildigin kabak gibi sırıtıyor .primsiz birde ustune dusuyor. alan satana baktıgımda yabancı yerliye mal yediriyormus gibi bir izlenim olustu bende ..bakalım yabancılar herseyi onden bilirler sattıklarına gore iyi bir haber olmayacak gibi
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. Ben en çok düşenlere ok itibar etmiyorum dediğiniz gibi nerdeyse hepsi yaramaz hisseler oluyor, bugun mesela primsislerden halk izdmc arena vs aklıma gelenler dikkatimi çekti, bunun dışında primi olanlar da epey var ama, Ban göre düşüş umumiyetle dji endeksindeki cekilmeyi iyi kullanan ağaların işi, inşallah yanilmayalim,
    Dediğim gibi çok uzun vadeli hatta vadeli de olsa artık düşünmüyorum hiç bir kağıdı, risk oldukça yüksek, Endekse paralel prim yapmış değil mevcut noktada ama Ege'den daha berbat düzinelerce kağıt var inan.

Sayfa 104/588 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •