Sayfa 104/746 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 825 - 832 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın cinali; Madenler stratejik öneme haiz demişsiniz, bu adamlar tank fabrikasını sattılar. Telekom’u sattılar, şeker fabrikalarını sattılar. Bunu hayda hayda satarlar ve satacaklarına da eminim. Kaldı ki satmaları hisseye olumlu yansıyacaktır. Belki belli oranda satış yapılabilir . Ama adamlara para lazım . Ben teknikçiyim. Aynı zamanda KOZAL da da pozisyonum var ve Tekniği bozulmadığı sürece bekleyeceğim. Çok güzel yerlere gideceğini düşünüyorum her ikisinin de.öyle yada böyle. Herkese bol kazançlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bunların cevapları varda şimdi siyasi tartışma olsun istemem.
    Sattirmayiz zihniyeti nekadar yanlış da
    Birilerine peşkeş çekmekte en az onun kadar yanlış diyerek nokta koyayim.
    Hep kendi cenahimizin yanlışlarını görmeyerek ehil insanlara görev vermeyerek ne hale geleceğiz bakalım.
    ALLAH YARDİMCİMİZ OLSUN

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Bunların cevapları varda şimdi siyasi tartışma olsun istemem.
    Sattirmayiz zihniyeti nekadar yanlış da
    Birilerine peşkeş çekmekte en az onun kadar yanlış diyerek nokta koyayim.
    Hep kendi cenahimizin yanlışlarını görmeyerek ehil insanlara görev vermeyerek ne hale geleceğiz bakalım.
    ALLAH YARDİMCİMİZ OLSUN
    Sn.Cinali Hocam,

Öncelikle bizlere aktardığınız bilgiler için şahsım adına size çok teşekkür ediyorum.
    Belki, karşılaştırma pek doğru değil ama,size şöyle bir soru sormak istiyorum;Kozaa ve Halkbank'ı kıyasladığımızda, orta vade de hangisinde daha fazla potansiyel görünüyor?

Teşekkürler...

Teröre destek söz konusu olunca acaba temyizi olmayabilir mi diye düşündüm......
    Temyiz sürecin de sermaye arttırımı temettü vb adımların atılmasın da hukuki bir engel var mı acaba..

Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Sn.Cinali Hocam,

Öncelikle bizlere aktardığınız bilgiler için şahsım adına size çok teşekkür ediyorum.
    Belki, karşılaştırma pek doğru değil ama,size şöyle bir soru sormak istiyorum;Kozaa ve Halkbank'ı kıyasladığımızda, orta vade de hangisinde daha fazla potansiyel görünüyor?

Teşekkürler...
    Kardeş
    Bunun cevabını veririm vermesinde
    Bazı şeyleri bilmiyoruz ki vede sizin yatırımcı profilini al unutmu al satmi
    Paniklermisiniz sureniz nekadar
    Hedefiniz yuksekmi
    Değil mi bunları bilmeden nasıl cevap vereyim
    Halkbank arz fiyatının nerdeyse kaç katı dusmus ama malum durum nedeniyle
    Ayrıca ben portfoyumu birden çok kagida bağlarım
    Tek kagida değil
    Yt.tv.degildir

5.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Mahkeme şirketin devlete geçmesine karar verirse. Sanık avukatları davayı temyize götürme hakkı var mı.
    15 yıl ve üzeri davalarda götürmesinede gerek yok kendiliğinden temyize gider diye biliyorum. ama yanlışım varsa düzeltsin bilen arkadaşlar. çünkü durmadan değişiyor yasalar

6. Tekkeyi bekleyenin çorbayı içeceği kesin gözüküyor.
    Artık soru şu olacak; çorba ne kadar ve ne zaman içilecek?
    Yoksa bitmeyen çorba mı bu?

7.  Alıntı Originally Posted by deniz52 Yazıyı Oku
    Yok öyle malesef demek.
    Al o zaman
    Şimdi demeyesin sakın attığında kırmızının değeri 9,04 müş en son hali 9,20 olmuş diye.....
    Yine animallah yok öyle deme diye ben baştan yazıyım . Grafik saatlik olduğu için trend yatay olmadığı için zamansallıktan o değerde her saat barında yukarı gider!!!!
    Bana laf sokma yerine attığım grafiğe alternatif grafik sizde ATINIZ O ZAMAN. Aksi takdirde çocukça oluyor da...
    Bak çok basit 1 kırmızı 1 mavi çizik var altı üstü 2 TEYYAREDEN ÇİZİK... Siz 3 lüsünü atın isterseniz. Tabi o basit 2 çizilen çizgi doğru mu yanlış mi olur zamanla görürüz!!!!
     Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Mavi üstüne atamaz ise maalesef 9.0X lara gelme riske ile karşı karşıya kalacak

Sayfa 104/746 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •