Sayfa 104/396 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 825 - 832 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu üyelerine 2023 senesinde 320 milyon tl (evet, yanlış duymadınız, tam 320 milyon tl) ücret ödemesi ayıran ... şirket. Kıyaslama açıısndan Koç şirketleri bu sene YK üyelerine yıllık 1.2 milyon tl brüt maaş veriyor. Neresinden tutsan elde kalıyor. GK'ya katıldım. YK üyelerinden hiç biri, bilinçli yatırımcıların onca sıkıştırmasına rağmen, bir cümle bile karşılık veremedi, çünkü suçlarının farkındalar. Bu arada GK'da yönetimi haklı olarak eleştiren bilinçli yatırımcılar, takdiri sonuna kadar hak ediyor.
    YTD
    Demin twitterda yorumları okuyordum.Bir arkadaş toplantıda muhalif görüş belirten yatırımcıların şerhlerinin KAP ta belirtilmediğini belirtmiş ve haklı olarak şikayetçi olmuş.Siz de oldu mu aynı durum? Hissede baskıyı anladıkta yatırımcıyı da susturma gayreti mi var anlamadım.Çok tatsız durumlar.

2.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Yönetim kurulu üyelerine 2023 senesinde 320 milyon tl (evet, yanlış duymadınız, tam 320 milyon tl) ücret ödemesi ayıran ... şirket. Kıyaslama açıısndan Koç şirketleri bu sene YK üyelerine yıllık 1.2 milyon tl brüt maaş veriyor. Neresinden tutsan elde kalıyor. GK'ya katıldım. YK üyelerinden hiç biri, bilinçli yatırımcıların onca sıkıştırmasına rağmen, bir cümle bile karşılık veremedi, çünkü suçlarının farkındalar. Bu arada GK'da yönetimi haklı olarak eleştiren bilinçli yatırımcılar, takdiri sonuna kadar hak ediyor.
    YTD
    fiziksel olarak mı katıldınız? oğuzhan bey isimli bir ortağımız vardı, çok çok güzel noktalara çok şık bir üslupla parmak bastı. fiziksel katılabilsem ben de konuşurdum. internetten bir yere kadar. onlara da işlerine gelene yanıt verip gelmeyeni yok saydılar.

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Demin twitterda yorumları okuyordum.Bir arkadaş toplantıda muhalif görüş belirten yatırımcıların şerhlerinin KAP ta belirtilmediğini belirtmiş ve haklı olarak şikayetçi olmuş.Siz de oldu mu aynı durum? Hissede baskıyı anladıkta yatırımcıyı da susturma gayreti mi var anlamadım.Çok tatsız durumlar.

toplantıda olumlu görüş bildiren bir yatırımcı bile olmadı ki.

4. şu an hektaş genel kurulundayım. yönetim kurulu 2 bağımsız üyeye aylık 16 bin tl net, diğer yönetim kurulu üyelerine sıfır tl...

5.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    şu an hektaş genel kurulundayım. yönetim kurulu 2 bağımsız üyeye aylık 16 bin tl net, diğer yönetim kurulu üyelerine sıfır tl...
    muhtemelen o 320 milyon tl al gülüm ver gülüm sistemi

6.  Alıntı Originally Posted by esnaider Yazıyı Oku
    toplantıda olumlu görüş bildiren bir yatırımcı bile olmadı ki.
    aslında bu durum biraz sosyolojik..güce sahip olduğunu düşünürsen ve herşeyin senin istediğin gibi gerçekleşmesini istersen tek yapacağın şikayetçi olanları görmezden gelmek ya da sindirmektir.

7. Allem ettiler kallem ettiler yine pozitif piyasada eksi yakarak gözdağı verdiler Antonie Queen in evlatları.

8.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Allem ettiler kallem ettiler yine pozitif piyasada eksi yakarak gözdağı verdiler Antonie Queen in evlatları.
    Aylık kapanışını yapsında. Önümüzdeki çeyrek piyasa değeri performansına bakalım.

Sayfa 104/396 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •