Sayfa 104/548 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 825 - 832 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

Haftalık Hisse yarışmamızda kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...06#post1732206
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Tarihi hacimler yapiyoruz persembe alan info kredilu islem yasagina ertesi gun bosaltti .yf cinin artik hizli yukari yapmasi lazim teb le yani patronla anlasmaliysa onunde kimse duramaz.teb oyun bozarsa bilemem.
    Ben yarin dikkat cekmeden yukselmesini bekliyorum devre kestirirse dikkat cekecektir
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Cuma günü herif 3.00 den destek atmış.Ancak diğer alıcılarda önemli garanti herife kaptırdığını şimdi uslu uslu yüksekten yerine koyuyor.Oh olsun diyorum yıllardır böyle sümsükler yüzünden bu kadar güzel şirket hisseleri yerlerde sürünüyordu.Herifin bu tip sözde yatırımcılara bu haftada dersler vermesini bekliyorum.Tavlayı koltuk altlarına verip bilmiyorsan bu b.ku git mektebinde oku.demesi lazım.Geçen hafta ilk maçta öyle yaptı.Bu hafta 3.20-3.40 arasında em az 500.000 lot var bence satılık.Herifin bunları alması halinde yokuş aşağı gidiş hızlanabilir.Zira rakipsiz.Ne de olsa para oyunu bozar demişler
    (Tamamen tahminlerim ve hayal mahsulleri fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değil)

4.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Cuma günü herif 3.00 den destek atmış.Ancak diğer alıcılarda önemli garanti herife kaptırdığını şimdi uslu uslu yüksekten yerine koyuyor.Oh olsun diyorum yıllardır böyle sümsükler yüzünden bu kadar güzel şirket hisseleri yerlerde sürünüyordu.Herifin bu tip sözde yatırımcılara bu haftada dersler vermesini bekliyorum.Tavlayı koltuk altlarına verip bilmiyorsan bu b.ku git mektebinde oku.demesi lazım.Geçen hafta ilk maçta öyle yaptı.Bu hafta 3.20-3.40 arasında em az 500.000 lot var bence satılık.Herifin bunları alması halinde yokuş aşağı gidiş hızlanabilir.Zira rakipsiz.Ne de olsa para oyunu bozar demişler
    (Tamamen tahminlerim ve hayal mahsulleri fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değil)
    Yokus asagi yanlis oldu sanirim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. 49 50 den verdim allah bereket versin buralarda tutmalari hosuma gitmedi.kalan dostlarima bol kazanclar
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    49 50 den verdim allah bereket versin buralarda tutmalari hosuma gitmedi.kalan dostlarima bol kazanclar
    Sattıktan sonra duygu ve dusuncelerimizi yazmazsak daha güzel olur...çünkü insanlari yanıltabiliriz...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sattıktan sonra duygu ve dusuncelerimizi yazmazsak daha güzel olur...çünkü insanlari yanıltabiliriz...
    Yazsin ne olacakki. Fiyat bize bagli degil. Ama 5 olsun artik. Hisse cok ucuz. Yanliz kar cok iyi ama bekledigimden az geldi. 20mil az

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kimse yokmu. Nerde bu ky ci

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 104/548 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •