Sayfa 104/175 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 825 - 832 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    borsa ve zaman çok hızlı degişiyor ayak uyduramıyan ne yazık ki geride kalıyor ve kalacak...Hala temettü alıcam diye eregli yi beklersen zamanın hisseleri enerjiyi kaçırırsın ...

hızlı gitti ama hikaye var ve devam edecek düzetme yapa yapa yolunu bulur...
    Yok hocam, alana satana bakarlar, fk ya bakarlar, geçmiş karlara bakarlar… sonrada hissenin arkasından 😁

2. 135'ten verdim bir düzeltme gelir diye,baktım ki düzmüşler ! Öyle bakıyorum şimdi giden geminin ardından....

3.  Alıntı Originally Posted by nurika Yazıyı Oku
    135'ten verdim bir düzeltme gelir diye,baktım ki düzmüşler ! Öyle bakıyorum şimdi giden geminin ardından....
    her zaman söylüyorum düzeltmeler olacak biz sıkı tutunacagız sektörün önu acık tabi uzuncular için dediklerim...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Gelen kapı nasıl yorumlarız ortaklar?

5.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Gelen kapı nasıl yorumlarız ortaklar?
    Ben europower’a ait olan arazinin peak pv üzerine geçirildiği şeklinde anladım, bu durumda oradan europower’a satış kaynaklı para gelmesi lazım. Açıkçası benim hoşuma gitmedi ancak çok olumsuz bir durum da göremiyorum ve fakat peak pv bizim %60 iştirakimiz, burada görülen özkaynağın(arazi özkaynaklar kalemindedir herhalde, yanılıyor olabilirim bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim ) bundan sonra %60 olarak bizde görünmesi hoş değil kanımca.
    Gesan’ın değeri artınca Europower geldi, umarım yakın gelecekte peak pv’yi arz etmezler çünkü bu durumda çakal patron imajı oluşur gözümde. Europower daha yeni arz oldu çünkü.

6. Kurulan yeni bir şirket 3 yıl halka arz olamıyor diye biliyorum bence peak için henüz erken... Şahsen bende olmasını istemem...

7. bir benmi kaldım nerde bu millet...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bir benmi kaldım nerde bu millet...
    Çalı arkasındayız.

Sayfa 104/175 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları