Sayfa 104/148 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,441
    ne oldu bit pazarına nur mu yağdı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    ANEL elektrik bende yok

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisseler o kadar çoğalmış ki kodlar birbirine çok yakın artık
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

Alıntı Originally Posted by Pir Yazıyı Oku
    Özer bey bu ANEL sadece ikimizde var sanırım başka yazan çizen yok
    +1 üstadım saygılar iyi akşamlar dilerim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

4. Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

5. https://www.dunya.com/dunya/italyada...-haberi-665516

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by pir Yazıyı Oku
    özer bey bu anel sadece ikimizde var sanırım başka yazan çizen yok
    yazdıklarınızı takip ediyorum. Portföyümde bayağı biriktirdim düştükçe alıyorum.aslında borsada temeddü veren bu kadar ucuz hisse demir çelik,seramik dışta bırakılırsa yok.azimli şıcan taşı deler.yola devam arkanızdayız

7. Firma ya da hisse benim değil. Hisseyi İsteyen satar gider ya da bekler.kimseye umut vermiyorum.
    Ben sadece haberleri paylaştım.
    sizlerde neden paylaşmiyorsunuz ki
     Alıntı Originally Posted by TUĞÇE Yazıyı Oku
    yazdıklarınızı takip ediyorum. Portföyümde bayağı biriktirdim düştükçe alıyorum.aslında borsada temeddü veren bu kadar ucuz hisse demir çelik,seramik dışta bırakılırsa yok.azimli şıcan taşı deler.yola devam arkanızdayız
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by Pir Yazıyı Oku
    Özer bey bu ANEL sadece ikimizde var sanırım başka yazan çizen yok
    sayın pir kenardan izliyoruz ınvesting sayfasında daha çok yorumlar onlarca yatırımcı var twitirdada tabi.

Sayfa 104/148 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •