Onemli Gunler Banner
Sayfa 104/262 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Arsan in baskı balatsi bitmiş yolda kalmış gibi hareket ediyor.

50 yi geçmek için hacim gerekli. onu yapıyo olabilirler.

50 için hacim hala çok düşük,kademelerde dolu değil. en az 2m.lot hacimle gelip 50 ye vurması gerek. 50 civarı basamaklarında iş yatırımın 100 binlik lotlarına ihtiyacı var. yada oralarda 20 binlk lotlarla al/sat yaparak hacm yapablirler. debriyaj ayarı yapıldı, şmdi zirveyi geçmek için devirli çıkmak gerek,yani kademeler dolmalı.

5.38 den tekrar güç toplayacak. arsanda mal toplama işi 4.80 de bitti,yabancı hariç mal falan toplamıyorlar. döviz bürosu gibi çalışıyorlar,aliden alıp veliye vererek komisyon alıyorlar. günlük pastalarda mal toplanmıyor diye yanılmayalım.

5. Buralarda bir haber lazım gerçi bunun habere ihtiyacı yok ama yinede benim satacağım seviyede mal satabilmesi için spek e lazım.ytd

6. Seneler önce arsan aldığımda Armada ile ayni fiyatti 2 TL takip ederken arka arkaya oldukları için inada bakiyordum.Simdi armada 90 TL 1 e 25 arsan 5 TL bolunmeyle felan 1 e 5 şans işte.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    5.38 den tekrar güç toplayacak. arsanda mal toplama işi 4.80 de bitti,yabancı hariç mal falan toplamıyorlar. döviz bürosu gibi çalışıyorlar,aliden alıp veliye vererek komisyon alıyorlar. günlük pastalarda mal toplanmıyor diye yanılmayalım.
    Yabancılarda Gıdım gıdım alıyor, aceleleri yok gibi (%5 sınırına yeni dayandılar)
    O değil de uzun zamandır Farsan yada ortaklar Şirket hissesi almıyor Esbab-ı mücibi nedir acaba??? Hatta Alişan beyfendi bir miktar hisse de satmış idi önceleri...

8.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Seneler önce arsan aldığımda Armada ile ayni fiyatti 2 TL takip ederken arka arkaya oldukları için inada bakiyordum.Simdi armada 90 TL 1 e 25 arsan 5 TL bolunmeyle felan 1 e 5 şans işte.ytd
    Karel 'de dahil olmak üzere bununla paralel giden birçok kağıt, solladı geçti muhterem. Boşver takma kafana.

Bazı sitelerde 15 TL olmadan 18 TL olmadan satmam diyen kafası güzel,uçuk arkadaşlara rastlıyorum bazen:)

Kimbilir belki kısa vade de değil doğru zamanda bakarsın 2021 de 2022 de bu yurttaşları haklı çıkartabilirler de.

Yaşarsak görürüz..

Sayfa 104/262 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •