Onemli Gunler Banner
Sayfa 105/852 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bugün bir arkadaşım aradı bana karton al haftaya genel kurulu var bedelsiz verecekmiş dedi ....olacak falan diye de rakam bile verdi...Aslında bunca yıllık tecrübe göre hemen satmalıydım ama fırsat bile vermeden gelen tavanlar beni işkillendirdi ve engelledi...sonuç bu kağıt ne yapıyor ne ediyor kimse bilmiyor altına basa basa tekrar söylüyorum karmış geleceğin sektörü imiş bu kağıda fark etmiyor adamlar bedelsizi kullanarak her sene deli para kazanıyorlar..Tek beklenti bedelsiz bedelsiz verirse verecekse bu kapıt gider başka türlüsü yokkkk

2.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaşım aradı bana karton al haftaya genel kurulu var bedelsiz verecekmiş dedi ....olacak falan diye de rakam bile verdi...Aslında bunca yıllık tecrübe göre hemen satmalıydım ama fırsat bile vermeden gelen tavanlar beni işkillendirdi ve engelledi...sonuç bu kağıt ne yapıyor ne ediyor kimse bilmiyor altına basa basa tekrar söylüyorum karmış geleceğin sektörü imiş bu kağıda fark etmiyor adamlar bedelsizi kullanarak her sene deli para kazanıyorlar..Tek beklenti bedelsiz bedelsiz verirse verecekse bu kapıt gider başka türlüsü yokkkk
    koyu ile puntoladığım kısmı okuyunca canım sıkıldı
    böyle birşey patron harici kimse bilemez
    patron karısına bile söylemez yani o derece
    ama ben yükseliş temel gerekçeler ile oluyor diye düşünürken bunları okuyunca canım sıkılıyor
    eski tas eski hamam diye düşünüyorum
    bu durumda bu spekülasyonun sonucunun ne olacağı geçmişte her sene ne olduğuna bakılarak görülebilir
    yazık ya gerçekten çok yazık
    simitçi kahveci gazozcu yine bu muhabbetlere girmiş
    bugün ki işlemlerden bir anormallik olduğu belliydi
    normalde esas buralarda mal alıp kimseye fırsat vermemeliydi diye düşünürken A1 gibi çorbacı günün en iyi alıcısı
    satan credıtden kendileri oldu
    patronun can çıkar huy çıkmaz demek ki
    yazıklar olsun be sana patron
    Az insan çok huzur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Son takası atabilirmisiniz
    http://share.matriksdata.com/share.a...04282103504698
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. direnc calıştı. büyükler satışa gecti. 9bilinmeyenli denklem. satsan satılmaz. alsan alınmaz noktasına getirdiler. günlük grafiği boğa piyasası grişinde bıraktılar bakalım girebilecekmi. cep to cep 127bin lot dile kolay 10bin yapmazken günlük.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    arkadaş bir ay önce 260 idi bu kağıt ve kimse yoktu kolpacılardan başka
    sen ve senin gibiler ne zaman ki fiyatı 500 e çektiler doluştunuz
    sonumuz hayrolsun ama bu iş bugün benim midemi bulandırdı
    yani ben bu bedelsiz ihtimali geyiğinden tiksiniyorum
    fiyatı yükseltip sizleri çekip mal vermelerinden bıkkınlık geldi
    bu sefer farklı oluyor dediğim anda yine patatese doğru gidiyoruz
    3 gündür kimseye alış fırsatı vermeden fiyatı 500 e çekip tam bu fiyatta herkese alış imkanı tanıyan bu tahtacıların niyetlerine tüküreyim
    ne kadar gündelikçi hoplayıcı zıplayıcı varsa geçirmişler
    credit suisse kendi bacakları ona da dikkat edin
    neyse asabım bozuldu çıkıp balkondan hava alayım biraz
    Allah hayırlısını versin
    bu arada sözlerim genel olarak edilmiş sözler şahsınıza değil yanlış anlamayın
    syg
    bu kadar eminseniz verin spkya araştırsınlar credit suisseyi de işlem yapanı da!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    O gapı bilhassa aşağıda bırakmasından belliydi , aceleye gerek yok diyor,
    önemli değil, onun buralarda beklediği kadar bekleriz..
    her gap kapanacak diye bir kanun mu var?kaç yıldır gapı kapanmayan hisseler var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
    Buyrun neden gidiyor sorularının sebebi önce bu adam yazıyor ardından ithal kartona vergi mergi ardından arazi değerlemesi haberinin dipnotunda görenler görmeyenler görüp de söylemeyenler ya da şirketin işine gelemeyen bir mebşağ olarak görenler!!! Ardından 5 Mayıs genel kurul derken adamlar psikolojiyi de biliyor yok tavan olduğu görülmemiş yok bedelsiz vermezmiş yok karton kapasitesi belliymiş vs derken kağıt 532 yakıyor sizce tesadüf mü bunlar!21 Nisan'dan herkes kartoncu herkes umutlu sonra ???499 Tarihi zirve mirve sonra çat bu mu yani!
    [/QUOTE]

8. Yarın ola hayrola bakalım yine satmadığımıza pişman mı edecekler yoksa alıp götürecekler mi??? Sayın filozof yarın size yine bolca mesai var alan satanları bildirmenizi rica ediyoruz..

Sayfa 105/852 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •