Sayfa 105/136 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 833 - 840 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. endeks son bir kaç iş günüdür baskı altında..bu baskıdan olmasaydı brlsm çok agresif hareketler ile çıkışına devam edecekti..bu endeks baskısına rağmen ben çıkmasını temenni ediyorum...bir tavan çok şeyi olumlu olarak değiştirir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu kap’a bu hareket şaşırttı doğrusu.

3. Firma isminimi değiştirse yenilebilir enerjiler daha fazla prim yaptı

4. bu ges kap ı guzel oldu bence tam zamanında...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Böyle bir kap attığımız, fk’mızın 24 civarı olduğu bir günde, 40-50 fk’lı enerji teknolojileri grubundaki tüm hisselerden daha az artış yaşamak yakışmadı açıkçası. Görünen o ki piyasa bizi o gruba sokmamış henüz. Nasip diyelim

6.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Böyle bir kap attığımız, fk’mızın 24 civarı olduğu bir günde, 40-50 fk’lı enerji teknolojileri grubundaki tüm hisselerden daha az artış yaşamak yakışmadı açıkçası. Görünen o ki piyasa bizi o gruba sokmamış henüz. Nasip diyelim
    Cwene de iki haftalık hareketlerine bakarak hissede bir sorun var düşüncesine kapılmış ve 109 maliyetli hisselerimi 172 den satmıştım..satar satmaz da çıkışa geçerek bir iki ayda 380 leri gördü..

Bence böyle düşünmemek lazım ..bazı günlerde de tüm sektör hisseleri yatayda iken brlsm agresif çıkışlar yapabiliyor..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Cwene de iki haftalık hareketlerine bakarak hissede bir sorun var düşüncesine kapılmış ve 109 maliyetli hisselerimi 172 den satmıştım..satar satmaz da çıkışa geçerek bir iki ayda 380 leri gördü..

Bence böyle düşünmemek lazım ..bazı günlerde de tüm sektör hisseleri yatayda iken brlsm agresif çıkışlar yapabiliyor..
    Haklısın keko hocam, portföyün büyük oranı burada, zaman zaman değiştiriyorum ancak böyle olunca bir de ges kapı gelirse çok iyi gideriz diye şartlanınca insan ister istemez demoralize olabiliyor.
    Her ne olursa olsun güzel kap.
    Selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Sınırda Karbon Düzenlemesi Mekanizması (SKDM) Türk ihracatçıları için 1 Ekim 2023 tarihinde başlıyor. Bu düzenleme, Türkiye’nin Avrupa’ya yapacağı ihracatı kökten etkileyecek. Avrupa Yeşil Mutabakatı ve SKDM’nin etkileri, Türk şirketler için büyük bir vergi yükünü beraberinde getirebilir.
    Bu makalede, SKDM’nin ayrıntılarına ve Türk şirketlerinin önlem alması gereken konulara odaklanacağız. Firmaların karbon ayak izlerini 2026 yılından önce hesaplamaya başlamış olması oldukça önemli. Türk şirketlerinin bu zorlu süreçte tercih ettiği bir çözüm sağlayıcısı olan TÜV Austria Turk’ü de inceleyeceğiz.
    ...
    keko sence bundan avantajlı ve dezavantajlı etkilenecek şirketler hangileri ?

Sayfa 105/136 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •