Sayfa 105/312 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 833 - 840 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Bir oyun daha önlendi,malına sahip çıkan kazandı bence kazanacak,tavsiye olarak yorumlamayınız.
    Geçmiş yazılarınızı okudum ve size güvenerek ve inanarak intemaya girdim ben de. Diğer kağıtlardan baya zarardayım. Artık bu hisseye girip beklemeyi tercih ettim. Umarm burda zararlarım çıkar ve kara geçerim. Çünkü öyle bir potansiyeli anlatmışsınız. İnşallah mahçup etmez. Ekstra yorumlarınız varsa duymak isterim. Kağıt son günlerde hep yüzde 10 15 yapıp geri geliyo tavana gitcekmiş gibi yapıyo ama gitmiyor. Bi sıkıntısı sancısı var sanki. Keşke bi haber gelse. Saygılarımla

2. Şerefsiz herif 129 lotun hesabını yapıyor. Tektek Lotları sayıyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sen 47.56 yı gör Sonra hiçbir şey olmamış gibi 43.00 a kadar gel

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by jaes53 Yazıyı Oku
    Anlaşılan fazla ky kalmamış..

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaldı kaldı....55 ve üstündeki satışları almadan gitmez....var küçük yatırımcı.zararda onlarda...yokmu İNTEMA takası paylaşacak bir müslüman.bu mubarek cuma günü..............hayrına ducı olalım.sevaptır unutmayın...

5. arkadaşlar bu gün seans sonu itibariyle bürüt takastan .çıkıyor .asıl pazartesi.tahtada çok heycan olur.yön belli olmaz .aşşağı basabilirler.yukarıda çekebilirler..çünkü 47 den alan bugün satamaz .yarını beklemeli.ayrıca yukardan satanlarda bugün alamaz.iki kurumda hesapları varsa o ayrı .tek kurumsa 47 den satan 43 ten malını yerine koyamaz.alın size bürüt takas.......pazartesi salı.her şey olabilir..ah ah yokmu takas atan cuma cuma bugün ey müslüman

6. cumadan sonra .bekliyorum tepkini.beynamaz ilaççı...bürüt takastan çıkış günün bu gün.ben yukarda kapatır diyorum tavan tavana yakın.yazdığımdan etkilenip sakın almayın bu bir düşünce sadece beni bağlar.saygılar sunuyorum.her kese hayırlı cumalar..takas atın bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu gün seans sonu itibariyle bürüt takastan .çıkıyor .asıl pazartesi.tahtada çok heycan olur.yön belli olmaz .aşşağı basabilirler.yukarıda çekebilirler..çünkü 47 den alan bugün satamaz .yarını beklemeli.ayrıca yukardan satanlarda bugün alamaz.iki kurumda hesapları varsa o ayrı .tek kurumsa 47 den satan 43 ten malını yerine koyamaz.alın size bürüt takas.......pazartesi salı.her şey olabilir..ah ah yokmu takas atan cuma cuma bugün ey müslüman
    Arkadaş kağıt brüt takasta değil..açığa ve kredili satış yasağı var ilk baş bunu öğren..ikisi farklı şeyler..

8.  Alıntı Originally Posted by Aliyaşar Yazıyı Oku
    Arkadaş kağıt brüt takasta değil..açığa ve kredili satış yasağı var ilk baş bunu öğren..ikisi farklı şeyler..
    Eyvah eyvah.... Neler görüyoruz, sonrada ky ağlıyor, daha çoook ağlar bu kafalarla

SM-G955U1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 105/312 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •