Onemli Gunler Banner
Sayfa 105/377 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3014 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Aklıma geldi. En son bir zoytarı vardı, iflah kesiyordu, fitil ateşlemişti, Fransız patronu bildiği 7 dilde ama translate mektuplarla haberdar etmiş; 2022 mart ayında en geç ateşlediği fitili patlatıyordu. Aha da 2023 Mart oldu ve fitil içine kaçtı ellaham ki eleman yok oldu gitti. Yancı yalaka tayfası vardı bir de, abim abim diye takla atıyor; abimize laf söyleyemezsiniz, sağol varol büyüksün diye çemkiriyorlardı. Yok hukukçusu dava hazırlıyordu, altın bulanları mı dersin, petrole ulaşan mı dersin?? Hepsi kuyruklarını kıstırıp yok olup gittiler. Demiştik bu ihtiyara fitil mitil sökmez, adamın içinde fitili patlatır, tehditlerinizle komik duruma düşüyorsunuz, millete sebep oluyorsunuz diye. Ne oldu efendiler gördünüz mü anyayı Konya’yı? Zaman ne müthiş bir olay, geçtikçe gösteriyor hakikatin yüzünü. Sabırla beklemeye devam
    Evet bu bahsettiğiniz paylaşımlar yanılmıyorsam 2021 son çeyreğinde yapıldı her hafta cuma günleri halay çekiliyor ay sonları fitil ateşleniyordu 2021 bitti 2022 bitti 2023 ün İlk çeyreğindeyiz öyle bizim isteğinmize göre adamlar hareket etmez ben sadece okudum geçtim dikkate almadım alanlar var ise de borsada acemidir çok mu acele ediyoruz diye düşündüğüm oluyor ama bir bakıyorum 12/13 yıldır Konya'da yım olması gereken rakamlar bunlar değil kendi hedef fiyatıma gelene kadar bekleyeceğim ömrüm olduğu sürece hayırlısı olsun umarım herkesin kendi düşüncesine göre kazanç elde ederler tüm ortaklara bereketli kazançlar dilerim yazdıklarım beni bağlar yatırım tavsiyesi olarak düşünülmesin

2. Bisverin hocam geçmişi biz geleceğe bakalım. Gonya treni yola çıktı ins. Daha tam.gaz vermedi ama gidiyor ufak ufak. . Epress gider de kaybettiğimiz zamanı telafi eder ins

3.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bisverin hocam geçmişi biz geleceğe bakalım. Gonya treni yola çıktı ins. Daha tam.gaz vermedi ama gidiyor ufak ufak. . Epress gider de kaybettiğimiz zamanı telafi eder ins
    Sayın: Kepetto

Geçmişi boş verdik geleceği de bilmiyoruz yaşadığımız deprem hasarı çok büyük gerek deprem bölgesine konutların gerekse İstanbul başta olmak üzere çevre illerde kentsel dönüşüme hız verilecek olması nedeni ile bu sektör bir hayali yoğun çalışacak Konya çimento bu güne kadar yatırımcısının beklentilerini karşılamadı ama bu böyle gitmez görüşündeyim önce sağlık olsun gerisi teferruat

4. Bugün golts güzel bir kar açıklamış. Bizde eldeki 400 milyon stoğu paraya çevirince benzer bir kar aciklayabiliirz yakın zamanda diye düşünüyorum. Hoş kar açıklamakta bu hisse gidecek anlamına gelmez. Zira zarar açıklayıp topukladigimizi gördü bu gozler

5. 3500-3560 aralığında git gelden başı döndü amk

6. Hayret, düşüş trendine uymadı. Eski düştüklerine saydı herhalde..

7. kuyruklarını kıstırıp gittiler dye yazılmış,
    ben biraz üzerime alındım,
    yav pyros hocam tabi ki gidecem, ne yapacam, senin gibi bir hissede 15 yıl nasıl bekleyebilirim ki,
    isteyen inanır isteyen inanmaz, 3 yıldır konyayı o kadar çok trade ettim ki, bedelsizle gelebilcek karı fazlasıyla kaldırdım,
    şimdi bir başka hisedeyim,
    başarısız insanlar sebebini hep başkalarında ararlar,
    sağlıcakla kalın her şey gönlünüzce olsun,

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kuyruklarını kıstırıp gittiler dye yazılmış,
    ben biraz üzerime alındım,
    yav pyros hocam tabi ki gidecem, ne yapacam, senin gibi bir hissede 15 yıl nasıl bekleyebilirim ki,
    isteyen inanır isteyen inanmaz, 3 yıldır konyayı o kadar çok trade ettim ki, bedelsizle gelebilcek karı fazlasıyla kaldırdım,
    şimdi bir başka hisedeyim,
    başarısız insanlar sebebini hep başkalarında ararlar,
    sağlıcakla kalın her şey gönlünüzce olsun,
    Teoride mümkün olmamıştır diyemeyiz ama her zaman da papaz pilav yemezki. Görünüşe göre spege donunu ters giydirmissin hocam. Tebrikler

Sayfa 105/377 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •