Sayfa 105/548 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Kimse yokmu. Nerde bu ky ci

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben daha satmadım.(YTD)Birisi takasları yapıştırsada herif ne kadar aldı bakabilsek.
    Küçükler döküldü çoğunlukla sanırım.Mal kalmadı piyasada.Yada çok az kaldı.Bu seviyelerden bu kadar yüklü mal alanın hedefleri çok yüksek olmalı zannımca.

2.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Ben daha satmadım.(YTD)Birisi takasları yapıştırsada herif ne kadar aldı bakabilsek.
    Küçükler döküldü çoğunlukla sanırım.Mal kalmadı piyasada.Yada çok az kaldı.Bu seviyelerden bu kadar yüklü mal alanın hedefleri çok yüksek olmalı zannımca.
    Ak alici global satici global baskasinin malini satiyor killandim dikkatli olunmali
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Ak alici global satici global baskasinin malini satiyor killandim dikkatli olunmali
    Teşekkür ederim.Kaderde varsa üzülmek dikkatli olsak neye yarar.Sen aldınmı tekrar borsavizyon.Zira alış fırsatı vermişti sen sattıktan sonra.

4.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.Kaderde varsa üzülmek dikkatli olsak neye yarar.Sen aldınmı tekrar borsavizyon.Zira alış fırsatı vermişti sen sattıktan sonra.
    Yok abi acgozlu olunca carpiyorlar kari cebe koydum.bu aralar iyi trade yapiyorum biraz sans da var psdtc aldim eski gozagrim az bir sey .iyi kar aciklamis .
    Insallah cok kazanirsiniz ama dikkatli olun malum zor kagit
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Bugün bende verdim umarım alan benden kat ve kat daha çok kazanır.

arkadaşlar sattıktan sonraki biz alanlara iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    benden cahili azdır. YDT

1995 1997 yılları galiba o arada bir yerde 1.45 almıştım 80 100 lot yeni yeni hisse alımını öğreniyordum. bir iki hafta sonra aklima geldi. izmirde bilenler bilir hiltonda ata ytrm salonu vardı tif açıp fiyat aldığımda hayali bir rakam duymuştum 3.65 alışta...yeni başlayan biri olarak imkansız gibi bir şeye denk gelmiştim. hemen satış emrini verdim. aradan 20 35 gün daha geçmişti. 400 500 tl.ye giden printas ve aslan çimento savaşından çıkmıştım. gözüm bir an buna ilişti ve dönüp kalakalmıştım.. akıl hayal dışı bir rakam vardı... 23.75 yok böyle birşey...
    bir iki haftada yüzde 200 almama rağmen yüzde 1600 û kaçırmıştım... işte o hisse bu hisse. takası oboyu toboyu arkadaşlar çok daha iyibilir amma kendi kendime diyorum ki NEDEN OLMASIN
    benden cahili azdır. YDT

bu arada son 2 3 ayda sırasıyla asuzu derimod adel kipada ve herzamanki göz agrım jantsadaydim : )
    benden cahili azdır. YDT

Sayfa 105/548 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •