Sayfa 105/147 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 833 - 840 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. 500.000lot alıcılı bir şekilde kapadık haftayı hayırlısı olsun..
    Şirket borcu..ve üst guruba çıkmak için almış olduğu karar ve Aralık 27 başvuruda bulunacagız açıklaması..
    Artık güven tazeliyor..
    Yeni bir sayfaya yıllar sonra hadi hayırlı olur inşallah...

2. Arkadaşlar, üst pazara değil ana pazar için başvuru yapıyoruz.Yani iki kademe yukarısı.Lütfen bu ayrıntıyı atlamayın.Bugüne kadar iki kademe üste çıkmış hisse bilmiyorum ! Varsa lütfen düzeltin.Eğer dediğim doğru ise daha çok tavan yaparız.Ancak; lütfen sizler de inceleyin.Yanlış bilgi vermek istemem...

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, üst pazara değil ana pazar için başvuru yapıyoruz.Yani iki kademe yukarısı.Lütfen bu ayrıntıyı atlamayın.Bugüne kadar iki kademe üste çıkmış hisse bilmiyorum ! Varsa lütfen düzeltin.Eğer dediğim doğru ise daha çok tavan yaparız.Ancak; lütfen sizler de inceleyin.Yanlış bilgi vermek istemem...
    Aynen bu ayrıntı ilginç
    ANA PAZARA HEDEFLEMİŞ
    Bu gerçekten ince bir ayrıntı gibi ama hedef büyük...
    Artık bu saten sonra sadece kahveleri yudumlargen gidişatı seyredicez..
    Sabırla bekledik...ve sonuçları görücez inşallah..

4. Hissem var,belirteyim..Ultra saçma ve aşırı yüksek fiyatlamaları emsal almayıp doğruları yazacaksak, değerleme olarak bu hissenin beşte,onda biri fiyatında bir çok hisse var.Son dönemde sosyal medya çakallarının ve cahillerinin de katkısıyla oluşan 'değeri ve/veya lot miktarı az olanın fiyatı yüksek olur' furyasından faydalanmak için bu ve benzeri hisselere, uçuk fiyatlı halka arzlara girip çıkıyorum ve ne yazık ki asıl parayı bu saçmalıklardan kazandık.Benim açımdan olay budur.
    Son düzenleme : ellocu; 13-12-2020 saat: 03:42.

5.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Aynen bu ayrıntı ilginç
    ANA PAZARA HEDEFLEMİŞ
    Bu gerçekten ince bir ayrıntı gibi ama hedef büyük...
    Artık bu saten sonra sadece kahveleri yudumlargen gidişatı seyredicez..
    Sabırla bekledik...ve sonuçları görücez inşallah..
    burda ki en önemli ayrıntı şirketin spk ya ölümü gösterip sıtmaya en azindan razı etmek gibi en azindan üst pazar garanti ama bu şirketteki gözle görülen iyileşmeler umarım bizi ana pazara atar en büyük avantasimiz bu kadar şirketin içinde en ucuz kalanı sosyal medyada geri zekalı biri yazmış selcukta bu hareketlilik ne diye gerizekalı bize 3 ay ceza gelince haksız yere 3 taban yedik bu haberlede bırakında bir kaç tavan yapalım

6. 2.tavanımız hayırlı olsun,alıcı bekleyen 63 bin lot vardı ,biraz daha çoğalacağını düşünüyorum öğleden sonra

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    2.tavanımız hayırlı olsun,alıcı bekleyen 63 bin lot vardı ,biraz daha çoğalacağını düşünüyorum öğleden sonra
    Film yeni başlıyor..
    ANA PAZAR CIKIYORUZ..HEDEF BÜYÜK YILDIZ PAZARDA KESMİYOR..
    Aylardır burada düşüncelerimizi ifade ettik şimdi de kahve icergen seyrediyorum...
    ANA PAZAR..
    VER COŞKUYU VER MEHTERİ..

8. Yanlız ilk önce alt pazara çıkıp ondan sonra anapazara çıkması gerekiyor herhalde, çünkü Frigo da öyle yaptılar, yanlış bilmiyorsam yönetmelik değişikliği olmuş bu yıl, SPK önce alt pazara belli bir süre sonra anapazara alıyor, yanlışım varsa düzeltin
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Film yeni başlıyor..
    ANA PAZAR CIKIYORUZ..HEDEF BÜYÜK YILDIZ PAZARDA KESMİYOR..
    Aylardır burada düşüncelerimizi ifade ettik şimdi de kahve icergen seyrediyorum...
    ANA PAZAR..
    VER COŞKUYU VER MEHTERİ..
    ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 105/147 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •