Sayfa 105/367 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Süreler böyle olduğu sürece ben yokum! Bu kadar uzun süreli projelerde oynanmaz. Oyuncuya da yazık, senariste de, yönetmene de, seyirciye de.'
    https://www.msn.com/tr-tr/eglence/un...cid=spartanntp

Ali Koç, "50 yaşındayım ve ülkemde hiç bu kadar ayrışma görmedim. Ülke karpuz gibi ortadan ikiye bölünmüş durumda" dedi.https://t.co/eCJC36y4LM ...benim kahramanın sensin gene kırmadın sağol abi

Afrine gidiş için hazırlıklar tamamlanmış diyorlar. Sürpriz bir gece ansızın girermiyiz Sn. CB nin dediği gibi ?

4.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Afrine gidiş için hazırlıklar tamamlanmış diyorlar. Sürpriz bir gece ansızın girermiyiz Sn. CB nin dediği gibi ?
    Aynı yazıyı bir tweette gördüm o kişi siz misiniz yoksa?

5. Happy nerelerdesin?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Aynı yazıyı bir tweette gördüm o kişi siz misiniz yoksa?
    Yok abi bağlantı çıkmadı iyi kopyaliyamadi meret...3 tanesi sildim bu kalmış kusura bakma...soyadı abi her yerde bunu kullaniyom daha kolay oluyo...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Bence "at pazarligi" yapiyor. Kurecik'e radar konduktan sonra da boyle pazarliklar olmustu. Hatta Kurecikte radari istemiyoruz diyen bir sivil hareket olusturuldu, radara giden yolda yuruyusler yapildi, yolun basina bir cadir da kurulmustu. Bu goruntuler haber bultenlerinde gosterildi ve tabii ki dis basina da servis ediliyordu. O donemki doviz ve borsa hareketlerini simdiyle karsilastirmak lazim. Radar sebebiyle Israil cok elestiriliyordu. Ayni anda da Ahmedi Necat, Iran'dan Israil'i haritadan sileriz gibi seyler soyluyordu.

Long acmamin sebeplerinden biri de bu. Afrin'e gireriz deyip, girmeyince borsa yukari, dolar asagi...

8. BBC Türkçe
    @bbcturkce
    #SONDAKİKA – Suriye Devlet Başkanı Esad: ABD destekli Kürt güçler vatan hainidir
    EHA MEDYA
    @eha_medya
    ��"ABD başta olmak üzere yabancı bir ülkenin çıkarına hizmet eden PYD/YPG, vatan hainidir" diyen Beşşar Esed'e PKK/YPG terör örgütünden ilginç cevap:
    "Esad hükümeti ihanetin bizzat kendisidir. Biz, tereddüt etmeden terörizmin peşine düşeceğimizi bir kez daha teyit ediyoruz."
    Arkasi gelirse muthis olumlu bir gelisme...Aylardir bekledigimiz ve yazdigimiz bir konuydu bu.Tabii Esad'in aciklamasi Afrin'i baglamaz, Afrin'dekiler Abd destekli degil, Rus destekli.
    Esad'in aciklamasi Ruslarin bilgisi dahilindedir.

Tehdit Iran'a dogru kayiyor. Suriye'de savasan, Ruslarin olusturdugu Turan tugayi, Turkiye ve Azerbaycan'in dahil oldugu Ortaasya kolluk kuvvetleri sebebiyle haberler olumluya donecektir. Turkiye'nin yonunu hizla ortadogu batakligindan, ortaasyaya cevirmesi gerekir.

Bunun icin siyasi bir dizayna ihtiyac var. Bunun icin uygun siyasi yapi, Türk-Islam sentezi yani Ülkücülüktür.

Tayyip Agam bu iş için maalesef uygun degil.

Sayfa 105/367 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •