Sayfa 1057/1957 İlkİlk ... 5755795710071047105510561057105810591067110711571557 ... SonSon
Arama sonucu : 15650 madde; 8,449 - 8,456 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Hurşit Güneş
    @hursitgunes
    ·
    1 sa
    Seçime az kaldı taraflar belli. Ancak Konda’nın Mart 2023’te seçim olsa oyunuzu kime verirsiniz sorusuna yanıtlar şöyle:
    AKP %26,1
    CHP %15,8
    MHP %4,6
    İYİ. %9,0
    HDP %7,9
    Diğer %5,3
    Kararsız %25,2
    Oy vermez %6,0
    Özet: Türkiye’de halk siyasal partilerden ve liderlerden mutlu değil!
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Selim Atalay
    @SelimAtalayNY
    Kaşgar/Çin - Gwadar/Pakistan demiryolu projesi

3 bin km ile Çin, bloke edilebilir deniz yolları ve Boğazları bırakıp, arka kapı açıyor. Umman Denizine çıkıyor

Çin fizibilite yapmış. Onun Raporu yeni açıklandı: “masrafı 58 milyar $ olur… ama yapılsın” diyor

Bunlara bakarken, Pakistan’da Ordu/Yargı üzerinden açık ya da örtülü darbe ihtimali olduğunu gördük. Hükümet ve İmran Han da bu sürecin tarafları.

Tabloda eksik kalmasın: Pakistan paraya sıkışık. IMFden kredi isedi. Bu sıralar onun haberi bekleniyor.

Ve de: Pakistan Genelkurmay başkanı dün Pekin’deydi.
    Yanlış hatırlamıyorsam bu demiryolu yapıldı. Afganistan ve İran da dahil oldu, bunlarla da anlamalar yapıldı. Gwadar limanını, Çin 50 yıllığına kiraladı.

Çok olumsuz bir haber. Bizim Pakistan'dan yana değil, Hindistan'dan yana olmamız lazım.

3. https://twitter.com/gazetta_rf/statu...11670961029120

Pravda🎖Gaste
    @gazetta_rf
    Odessa..
    Rus bir sivil kadını bağlayıp Avrupa'nın değerlerini temsil ettiklerini göstermiş Naziler..🤔
    Odessa herzaman bir Rus şehriydi ve nüfus oranı %90.. böyle rezillikleri sık sık yapmaya devam ediyorlar..

4. Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    ·
    27d
    Beni siyasi görüşümü az çok tahmin ederek takip etmeyin. Sırtımda ne minnet küfesi var ne ikbal.
    Lafı her tarafa her an geçirebilirim.
    Ayrıca ağır konuşurum.

5. AKP’li Şamil Tayyar:

"İstemezdim ama herkese ahlâki duyar kastığı için yazıyorum. Ankara Kuşu Oktay Yaşar’ın DP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yavuz’la gayrimeşru ilişkisinden 13.01.2022’de ‘B…’ adında bir bebeği oluyor."

6. AKP’li Şamil Tayyar:

"İstemezdim ama herkese ahlâki duyar kastığı için yazıyorum. Ankara Kuşu Oktay Yaşar’ın DP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yavuz’la gayrimeşru ilişkisinden 13.01.2022’de ‘B…’ adında bir bebeği oluyor."
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Tamam Angara Guşu'nunki gayrimeşru ilişki de milletvekili değil, aday falan da değil. Yukarıdaki kişiyi niye aday yapıyorlar?
    Asparagas haber de olabilir. Gerçek olmayabilir.
    Bu gerçekse yandı Türkiye Cumhuriyeti...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 30-04-2023 saat: 11:22.

7. Ruhsal Rehber
    @ruhsalrehber
    ·
    14s
    Sana sekste, parada, şarapta, aşkta, şöhrette aradığın neşenin kendi içinde olduğunu söylemek için buradayım. Başka yere gitmek zorunda değilsin..

8. Birazdan
    @SavunmaSanayiST
    ’de, Türkiye’nin atış testleri de tamamlanan bir füzesinin ismini ilk kez duyacaksınız…

Sayfa 1057/1957 İlkİlk ... 5755795710071047105510561057105810591067110711571557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •