Sayfa 106/520 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 841 - 848 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. yav herkes istediğine inanır . bir zamanlar mures vardı oda patron mal dağıtıyor kaçın deyip duruyordu 1.50 lerde bir daha görünmez oldu. arkadaş beyaz olacağına inanır ben siyah olacağına inanırım. şurada sinirleri sağlam bir kaç kişi kalmışız. neden bizi iknaya çalışıyorsunuz ki. zaten kimseninde bulaştığı yok. buradaki bir kaç kişi de satsada olur satmazsa da. diyelimki yanıldık cezasını çekeriz.

2. Bir tane alım yönünde done söyleyemedin. Çünkü yok. Haa spekülatöre bel bağladınız. Tam bir kumar. Siz bilirsiniz.. Bari arasıra kağıtta ne olduğunu yazın da bilinsin arkada kalmasın. Yoksa 1 günde 1 TL ilk hareketler yapan kağıt ne iyiymiş bizde alalım demesin kimse aaa beyaz olacak fikrine kapılmasın. Benden bu kadar elimden geleni yaptım.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu tahta Galip Ağa'nın bilader.

İsterse 100 lira yapar... Ama 2 lira yapamaz...

4. Ben de galip ağaya satacağım ...
    Haaaa yukarıdan mi asagidan mi ? Zaman gösterecek. Sabır çok. Kâr da...
    Yersek kâr dan yeriz....

5. Yarın 10 liraya 5k yazacağım
    alır mı almaz mi ağa ne yapacak
    Bakalım...

6. Sayın tevekkel Allah razı olsun Siz elinizden geleni yaptınız. Günah sizden gitti. Boşverin kafanız eskimesin. Ben elimdeki parayı yükselme başlamadan evvel zaten yok sayiyordum. 1 TL ye inse kılım kıpırdamaz. Elbette yükselirse sevinirim. Gerçek donelerle inip çıkan 5-10 adet kağıt anca çıkar. Ha buna kumar denirse tamam ben kendi adıma kumarbaz olduğumu kabul ediyorum.Sızi tanımıyorum tanıdığım sevdiğim birisi olsaydınız sizi daha fazla üzmemek için satardım. Zaten bendeki mal da adamın umrunda değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Tevekkel Yazıyı Oku
    Bir tane alım yönünde done söyleyemedin. Çünkü yok. Haa spekülatöre bel bağladınız. Tam bir kumar. Siz bilirsiniz.. Bari arasıra kağıtta ne olduğunu yazın da bilinsin arkada kalmasın. Yoksa 1 günde 1 TL ilk hareketler yapan kağıt ne iyiymiş bizde alalım demesin kimse aaa beyaz olacak fikrine kapılmasın. Benden bu kadar elimden geleni yaptım.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam done istiyorsunda 3 babayiğitte doneyi verdikten sonra ne oldu kagitlar hiç farkettinmi benim bildiğim borsada beklenti alınmaz satılır yanlişmiyim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 1.5-2 den alamayanlar öküzün trene baktığı gibi bakanlar şimdi yükselişi kıskanıyor çekemeyenler anten taktırsın

Sayfa 106/520 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •