Sayfa 106/548 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Bugünkü hareket hakkındaki yorumum :Herif 2 milyon lot alıp benim buraların ağası diyor.İstediği gibi at koşturuyor.Tahtada 15 kademede 10 bin lot var aşağı ve yukarıya doğru.Yani 30-40 bin lirayla tavana doğru şahlandırabiliyorsunuz.Bugün aşağı doğru sürdü.Ancak sıkıysa yarında sürsünaşağı 2 milyon lot almış azdan az gider çoktan çok gider.

2. Pasta varmı?

3.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bugünkü hareket hakkındaki yorumum :Herif 2 milyon lot alıp benim buraların ağası diyor.İstediği gibi at koşturuyor.Tahtada 15 kademede 10 bin lot var aşağı ve yukarıya doğru.Yani 30-40 bin lirayla tavana doğru şahlandırabiliyorsunuz.Bugün aşağı doğru sürdü.Ancak sıkıysa yarında sürsünaşağı 2 milyon lot almış azdan az gider çoktan çok gider.
    Çok pis terste kaldim. Ortalama 3.46. Yarin nasil olur ki

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Brokerindahouse Yazıyı Oku
    Çok pis terste kaldim. Ortalama 3.46. Yarin nasil olur ki

Yukarı sürmek zorunda .Gırtlağına kadar mal almış mal.Elindeki hisseleri yüksekten satmak istiyorsa yukarı trend oluşturmak zorunda.(Benimki tahmin yatırım tavsiyesi değil.)Bu arada yeni yatırımcıları aramızda görmek güzel hayrını görün.

5.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Yukarı sürmek zorunda .Gırtlağına kadar mal almış mal.Elindeki hisseleri yüksekten satmak istiyorsa yukarı trend oluşturmak zorunda.(Benimki tahmin yatırım tavsiyesi değil.)Bu arada yeni yatırımcıları aramızda görmek güzel hayrını görün.
    Tesekkur ederim. Siz kac maliyetle burdasiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bugünkü hareket hakkındaki yorumum :Herif 2 milyon lot alıp benim buraların ağası diyor.İstediği gibi at koşturuyor.Tahtada 15 kademede 10 bin lot var aşağı ve yukarıya doğru.Yani 30-40 bin lirayla tavana doğru şahlandırabiliyorsunuz.Bugün aşağı doğru sürdü.Ancak sıkıysa yarında sürsünaşağı 2 milyon lot almış azdan az gider çoktan çok gider.
    Ayrica Ben bugun goremedim bu 2 milyon lotluk alimi. Bugun toplam hacim bile 1.669.376. Daha once mi almisti.

7. Pasta atabilecek arkadaş varmı

8.  Alıntı Originally Posted by Brokerindahouse Yazıyı Oku
    Ayrica Ben bugun goremedim bu 2 milyon lotluk alimi. Bugun toplam hacim bile 1.669.376. Daha once mi almisti.

Son 1 haftada alım yapan yatırım finansmandaki adamı kast ediyorum.Maliyetim bende kalsın kişiye özel olan bilgilere girmeyelim Burada fikir ve tahminlerimi paylaşma nedenim muhabbet amacıyladır ve kesinlikle yönlerdirme amacı ve tavsiye niteliği taşımaz.

Sayfa 106/548 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •