Onemli Gunler Banner
Sayfa 106/365 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2916 madde; 841 - 848 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

Bende dusssede alsam diye dusunuyordum ama dusmuyor
    Cikmak icin ne bekliyor acaba

2.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Siz tahtayı çözmüşsünüz. İyi bayramlar.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Teşekkürler.Size de iyi bayramlar.çözülecek bir şey yok ki.zaten ya 39 ya da 40 kapıyor😀 patron spekcike iyi tenbihlemiş.41 yok diyor.hep umudum vardı biri gelir şirketi alır bu karaktersiz yalancı düzenbazları defeder diye.bu saatten sonra zor gibi ama nasip.

3. Adam çat diye Brko r ye 9 milyon satışı koydu sabahtan.koyunlu hariç patronlar dahil bedelliye katılan olmadı sanırım

4. temmuz 16... son haftaya kadar ne hissede nede ruçende bişiy olmaz şimdilik görüyoruz ki citti anlamda talep yok ..bi miktar kendileri aldılar ...ard ardarda göz altından çıkmak gibi imar planıyıla ilgili onay gelirse ki gelir bedelli süresi bitmeden biraz yatırımcının fikri deyişir...bedelliye katılım yogun olursa şirketin borcu kalmayacak görünüyo ..ytd

5. Hocam adamların kendisi Zaten bedelliye katılım olmasın istiyor.üzüntüm bu birazda.bu yüzden 40 kuruşun geçilmesini istemiyorlar.hep birileri girer diye umut ediyorum ama rüçhanlarda hareket yok.

6. Ben şirkete öyle sert mailler attım ki.ama adamlar o kadar vurdumduymaz o kadar beceriksiz o kadar yüzsüzki anlatamam.o yüzden bunlarla zor.sektörden birileri alır belki.bekleyeceğiz.umut fakirin ekmeğidir.ben kendi adıma her gün 31 er lot alımlar yapıyorum

haftalık pasta

Sayfa 106/365 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •