Sayfa 106/967 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Garfa da kacan 2.5 ayda ki %100 e yaniyorum..nerden girdim bu cenabet hisse ye ...birde iş bankasiymiy ayip ulen utanin..garanti factoring nerede is yatirim is girisim vs nerede. Seref yoksunu bunlar

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    [B]Sn. DUDU Biz satmadan gitmez cümlesi palavradır . . Elinde 40 şirket olacak şekilde ISGSY yi büyütecek ve KY da kendi ekseninde bir güç olarak toplayacak bir IS BANKASI beklerdim ama ne yazık ki yönetim gölgesinden korkan iş yaparken kendini zorlamayan insanlar ile dolu .

Sadece bu sene 20 şirket alsaydık , ve her sene sattığımızın 20% fazlası şirket alsaydık hayal edin neler olabilirdi .
    O yüzden bu spek ile bu banka ile bu yönetim ile bu kadar oluyor . Artık dâhiler bu ülkede yetişmiyor .
    Statükocu bankacılar ile bu kadar oluyor o da zaten devrim ruhunu yansıtmıyor .
    Bence korkaklar sarmış her yanı .
    Saydığınıza uygun girişim sermayesi TR'de var mı diye baktım.
    Aslanoba Capital var. Tam 26 şirkete 1-5 mio dolar arası para yatırmış.

İçlerinden satılan var mı diye bakıyorum, bu konuda bilgi yok.
    Tazedirekt'i kapatmış, onun hikayesi var.

https://webrazzi.com/2016/03/02/hasa...igini-anlatti/

Rant dümenine girmeden, devleti soymadan bu ülkede para kazanmak kolay değil.

3. Temel-teknik analiz ve farmasyonlar bile bu hissede yetersiz kaliyor... bu durumda A grubu olacak niteliklere sahip bir firma borsada neye gore degerlendirilir...falinami bakalim ruya tabirlerinimi irdeleyelim..spk yada ateistler bana bunu aciklasin.. evrim varmi adnan hocam..

4. Belki biraz ikinsan 1.80 gecersin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,329
     Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    Yönetim resmen dinazorlasmis,kimse karışmasın bize her yil zaten 120 milyon liranın faizi bize yeter diyorlar...iştirakler hakkında bilgi yok,aciklama yok.hic birşey yok...sabah gel büro ya kıç buyut eve git...gözde girisime bakınca insan utaniyor..
    Devlet memuru zihniyeti ile bu kadar oluyor demek ki.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,329
    Kagit resmen soguttu beni Isbankasi'ndan da.
    Isbankasi hesabimi da kapatmak, kredi kartimi iade etmek geliyor elimden.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Kagit resmen soguttu beni Isbankasi'ndan da.
    Isbankasi hesabimi da kapatmak, kredi kartimi iade etmek geliyor elimden.
    Syg,
    is bankasında sıkıntı yok,bende isfin,ismen,isyat var performanslar çokta şikayetçi değilim.camlara,sodaya baksan performansları çok çok iyi...sıkıntı sadece bu dinazorlarda elbet bu dinozorlar gider.seref sozu verdim bu şirket bu istirakleri satmadan bir yere gitmeyecem,murat bey elbet bu sirketten şutlanacaktır...

8. taban yapın serefsizler...

Sayfa 106/967 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •