Onemli Gunler Banner
Sayfa 106/214 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 1707 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Laftan anlamıyor musun? Burdakiler sizin yorumlarınızi istemiyor.sadece laf kalabalığı yapıyorsun.temettuye manipülasyon diyen bir adamın bu başlıkta işi ne ?defol git başka yerde yaz.zaten herbasliga maydanoz olan birisin.seni tanıyan tanıyor .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ne alakası var temettüye maniplasyon demekle bu topıge yazmamanın anlamını.

Ben bu tarz kelimeleri daha önce kimseye sarfetmedim. Yakışmadığını düşünüyorum bence kimseye yakışmıyor.

Sayemde bir çok kişinin bilgilendiğini düşünüyorum. Elbetteki birilerini sevmiyor veya hoşlanmıyor olabilirsiniz. Herkes beni sevecek diye bir şey söylemek mumkun değil.

Önemli olan saygı çerçevesini bozmadan konusabilmek.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    ne alakası var temettüye maniplasyon demekle bu topıge yazmamanın anlamını.

Ben bu tarz kelimeleri daha önce kimseye sarfetmedim. Yakışmadığını düşünüyorum bence kimseye yakışmıyor.

Sayemde bir çok kişinin bilgilendiğini düşünüyorum. Elbetteki birilerini sevmiyor veya hoşlanmıyor olabilirsiniz. Herkes beni sevecek diye bir şey söylemek mumkun değil.

Önemli olan saygı çerçevesini bozmadan konusabilmek.
    O zaman yaydan burda gelip hakaret etmeyecek.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    İyi niyetli olmayan adamlara oldum olası gıcık olmusumdur. Çift nikle yazarlar;bir nikle efendi gözüküp diğer nikle hakaret ederler ..topigi kapatmaliymisiz? Adamdaki tavra bak..fesupanallah.

Hocam yazmayayım diyorum yazdırıyorsun. "Defol git" cümlesine hiç bozulmam küfret bozulmam.

AMA BANA İYİ NİYETTEN girersen bozulurum.

İdda ediyorum hisse.net formunda benim kadar daha iyi niyetli kimseyi tanımamışsındır.

Bana buradan gelmeyin.

Benim hisse net formunda tanısıp telefonla görüştüğüm kişi sayısı 20 yi geçik.

bu 20 kişinin 20 si ilede toplamda 2 saati geçen görüşmem var hiçbiriside tanımadıgım buradan tanıstıgım kişiler.

bu 20 kişinin 15 tanesi benden yardım istedi bazıları hisse konusunda bilanco konusunda bazıları sistem konusunda.

Ve ben bu 15 kişinin 15 inede kendi bilgisayarımdan karşı bilgisayara baglandım 1 saat ile 6 8 saat süren. BEDAVA.

Eğitimler verdim bak dedim bilancoya şöyle bakılır bak hisse soyle seçilir bak sistem böyle yazılar.

Bir tanesi hala anlatıyorum daha 2 gun oncesınde gecenın bir vaktı pcsıne baglanıp kodlama öğrettim.

Ne menfaatim var 0 hiçbir menfaatim yok.

Tek amacım var oda insanlara yardımcı olmak.

Bana gelen özel mesajlara ve verdiğim cevapları burada yayınlattırma.

Kimse kimseyi bilmem neresine takmaz Ama ben iyi niyetimden dolayı kendi vaktimi kendi işimi bırakıp o kişilerin bilgisayarın baglanıpta anlatıncaya kadar yardımcı oluyorum.

hisse netten bu tanıstıgım ve yardımcı oldugum kişilerden 3 ü bana ne dedi biliyormusun.

ERHAN BEN SENDEN İLK BAŞTA ŞÜPHELENMİŞTİM BU KADAR NİYE YARDIMCI OLUYOR BİR CIKARIMI VAR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM HATTA ARKADASLARIMA SENDEN BAHSETTİM ONLARDA BANA DİKKAT OL ADAMIN KESIN BIR CIKARI VARDIR DİYE BENİ UYARDILAR DEDİ.

KONUSTUKCA ANLATTIKÇA ANLADIMKI SEN GERÇEKTEN SIRF İYİ NİYETİNDEN SIRF YARDIMCI OLMAK İÇİN ANLATIYORSUN BEN SENIN YERINDE OLSAM BUNLARI YAPAMAM UGRASMAM INSANLARLA DEDİ.

Bakın bunu 1 kişi değil 3 kişi birden söyledi. Ve haklıydılar niye ugrasıyorum bende bilmiyorum anlatmak birşeyleri göstermek öğretmekten zevk alıyorum.

sevdigim bir arkadaş vardı UVY topıgınden bana sistemciliği öğrenmek istediğini söyledi.

Bakın YEMİN ediyorum. tam 5 saat boyunca kendi hattımdan aradım 5 saat boyunca ıncıgından tutunda cıncıgına kadar anlattım aklınıza ne geliyorsa herşeyini anlattım. Hafta sonumun saat 13:00 dan 18:00'a kadar yedi.

3 gün sonra ne yaptın tasarladınmı birşeyler dedim.

Yaw erhan hocam ben vazgeçtim dedi.

YUTKUNDUM sen bilirsin dedim.

Tek kelıme etmedim.

BENİ HİÇ AMA HİÇ TANIMIYORSUNUZ.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Varmı aranızda bana bildigi ve edindiği tecrübeli aktaracak pc'me baglanıp saatlerce anlatacak arkadaş.

Kaç kişi çıkar

hakkını yemeyeyim drzim hocamdu sanırım ctugrulmuydu bilmiyorum sanırım drzım hocamdı.

Saolsun bana quenstcku anlatırken telefonda bana gösterdi şöyle yapılıyor böyle yapılıyor diye.

Sonra testler filan yapmıştım.

Oda iyi niyetli bir hocamız.

Ama iddam büyük hisse.netın tum kullancıları alın getirin benden daha iyi niyetlisini buılamayacağınızı idda ediyorum.

Ben yardım isteyen yardım etmekten keyif alıyorum.

Diğerinin büyük bir kısmı (%10 luk dilim hariç) size ya parayla sistem satacaktır yada bir cıkarı vardır. Cıkarı yoksa hiç ugramaz. Banane ya der adam geçer.
    buradan girmede nereden giriyorsan gir bana.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    iyi niyetli olmayan adamlara oldum olası gıcık olmusumdur. çift nikle yazarlar;bir nikle efendi gözüküp diğer nikle hakaret ederler ..topigi kapatmaliymisiz? Adamdaki tavra bak..fesupanallah.

Mı max cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi
    görüdünüzmü işte onca şey acıklamışım sadece tutmuş en alt paragrafın adeta en ön yargılı gelebilecke kısmı olan topıgı kapatalım kısmını çekmiş ve bana bununl cevap veriyorsun.

Işte buna önyargılı olmak diyoruz.

Onun ustunde yazdıgım tüm paragrafları çöpe atıyor ve görmek istediği şeyi görüyorsun oradak en alt paragraftaki şeyi görüyorsunda ustunde yazan koskocaman deneyelım test edelim dediğim yerin senin gözündeki değeri ise 0

çift nick kim sahipmiş araştırılsın eğer bende çift nick varsa bu topıge tekrar yazmam engellensın ve beni topıge kaydımı kapatsınlar.

Eğer çift nick yoksa bende siz aynı seyı yapabılecek mısınız ? öyle ya iddanizin bir karsılıgıda olmalı ?

Seneler oncesınde yine yardımcı oldugum bir hisse.net uyesıne dedimki neden benim yardımcı olmalı istedin dedim.

Bilmiyorum güvendim sana dedi. Nasıl güvendin abi dedim.

Ya nebileyim topıge kayıt olmus eski b,ir üyesin herkes takma nickle üye olurken senin ismin cismin soyadın belli dedi. Diğerlerinin hepsi takma nick kullanıyor guven vermiyor dedi.

Bu bile kucuk ama bence büyük bir güven nedeni dedi.

Yaa siz benim neler yasadıgımı bilmiyorsunuz ya.

Hisse.netten tanısıpta ortak oldugum parlarımızın aynı hesapta oldugu arkadaslar var ya.

Anlatsam yalan soyluyor dersiniz.

Tam 250,000 tl parayı birbirimizi hiç görmemize rağmen aynı hesaba koyduk onada şifreler var bendede tek tuşla ikimizde parayı çekebiliriz. Ve kimse birşey ıspat edemez.

Bu kişi ile ortagız ve hisse.netten tanıstık sadece telde kounstuk hiç yüz yüze görüşmedik.

Ve biz bu kişile aynı banka hesabını ortak kullanıyoruz.

Tek tuşla parayı kendı cebıme aktarabilirim. Ama yapmıyorum oda yapmıyor.

Siz konusun siz bir boy atın arkamdan beni bilen biliyor ve zamanlada tanıyacaklar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    görüdünüzmü işte onca şey acıklamışım sadece tutmuş en alt paragrafın adeta en ön yargılı gelebilecke kısmı olan topıgı kapatalım kısmını çekmiş ve bana bununl cevap veriyorsun.

Işte buna önyargılı olmak diyoruz.

Onun ustunde yazdıgım tüm paragrafları çöpe atıyor ve görmek istediği şeyi görüyorsun oradak en alt paragraftaki şeyi görüyorsunda ustunde yazan koskocaman deneyelım test edelim dediğim yerin senin gözündeki değeri ise 0

çift nick kim sahipmiş araştırılsın eğer bende çift nick varsa bu topıge tekrar yazmam engellensın ve beni topıge kaydımı kapatsınlar.

Eğer çift nick yoksa bende siz aynı seyı yapabılecek mısınız ? öyle ya iddanizin bir karsılıgıda olmalı ?

Seneler oncesınde yine yardımcı oldugum bir hisse.net uyesıne dedimki neden benim yardımcı olmalı istedin dedim.

Bilmiyorum güvendim sana dedi. Nasıl güvendin abi dedim.

Ya nebileyim topıge kayıt olmus eski b,ir üyesin herkes takma nickle üye olurken senin ismin cismin soyadın belli dedi. Diğerlerinin hepsi takma nick kullanıyor guven vermiyor dedi.

Bu bile kucuk ama bence büyük bir güven nedeni dedi.

Yaa siz benim neler yasadıgımı bilmiyorsunuz ya.

Hisse.netten tanısıpta ortak oldugum parlarımızın aynı hesapta oldugu arkadaslar var ya.

Anlatsam yalan soyluyor dersiniz.

Tam 250,000 tl parayı birbirimizi hiç görmemize rağmen aynı hesaba koyduk onada şifreler var bendede tek tuşla ikimizde parayı çekebiliriz. Ve kimse birşey ıspat edemez.

Bu kişi ile ortagız ve hisse.netten tanıstık sadece telde kounstuk hiç yüz yüze görüşmedik.

Ve biz bu kişile aynı banka hesabını ortak kullanıyoruz.

Tek tuşla parayı kendı cebıme aktarabilirim. Ama yapmıyorum oda yapmıyor.

Siz konusun siz bir boy atın arkamdan beni bilen biliyor ve zamanlada tanıyacaklar.
    Pekala sen bir meleksin..kanatlarını ara sıra temizlemeyi unutma.. su anda tiyatro dayım.aksama size cevap yazacağım.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by TomBombadillo Yazıyı Oku
    Bence boşuna geriliyorsunuz, amaç sadece bu tür işlemleri nasıl daha iyi hale getirebiliriz olmalı..

Programla ilgili bir yanlış anlaşılma var, onu düzeltmek gerek..Programın backtest sonuçlarının güvenilir olmadığını biliyoruz ama bunun hangi yönde güvenilir olmadığını bilmiyoruz. Yani sistem size geçmiş 3 aylık periyot için en çok kazandıran hisseleri almış gibi göstermiyor, sistem getiri üzerinde repaint yapmıyor. Bunu geçmişte seçtiği hisselerden görebilirsiniz zaten. Ben 1 aylık abonelik almıştım, şu an elimde yok ama olan bir arkadaş geçmiş aylardaki portföyleri yapıştırırsa bunu görebilirsiniz...Aslında tv>3 olan ve o periyotta kazandıran hisse yerine kaybettireni, yani zarar ettireni de koymuş bazen..Zaten buna anlam veremediğim için finnetle çok tartıştım...Bu senetlerin ayın ilk günü seçilmesi gerekir ve test sonuçları buna göre olması gerekir diye..Fakat yanıt alamıyorum, sistemin hisseleri ne zaman seçtiğini bilmiyoruz, ama bildiğimiz bunların en iyi getiriler üzerine olmadığı...

DRİZM hocam bu başlıkta alışık olmadığımzı bir yöntemden bahsetti..Bence çok faydalı da oldu...Kendi adıma çok yararlandım..Bence sistemin eksiğini aramak yerine bu tür bir alım-satım şablonu üzerinde kafa yormak daha mantıklı. Neticede tv yüksek bir hisseyi belirli periyodlarda almak ve bunu belirli aralıklarla değiştirmek çok mantıklı olabilir orta vade trader için...

Programdaki tek hata fiyatla değişen parametreler değil, onu da belirtmem gerekir. Örneğin gelecek ay bilançolar bitecek ve siz 3 aylık portföy yaptınız ve ekim ayı bşlında aldınız. Normalde ekim-kasım-aralık ayında 3 ay taşıyacasınız hisseyi ama sistem siz fiyatlardan bağımsız parametre seçseniz dahi, sizin portföy taşıma periyodunuzun ortasında bilançolar açıklanacağından ekim ayının başından itibaren size henüz bilanço açıklamamış hisseleri almış gösterecek..BU bakımdan benim tavsiyem; bilanço açıklanma süreci ortasına denk gelen 3 aylık portföy yapmamak.
    Sayın TomBombadillo ;

eğer FİYATLARDAN BAĞIMSIZ PARAMETRELER SEÇERSENİZ sistem başlangıç tarihini herhangi bir bilanço döneminin son gününden SONRA olarak belirlemek gerekecektir. Böylece tüm bilançolar gelip sisteme işlendikten sonra seçeceğiniz hisselerle daha stabil portföyler oluşturabilirsiniz. Tabii ki burada da bilanço düzeltmelerinden sonra değişiklikler, ne kadar dikkat edilse de, olabilecektir.

yaw ne saçma tartışmalar inanılır gibi değil. adam hiç bişey bulamazssa bunlar çift nick yazıyorlar dite iftira atabiliyor.

zaten temettü hisselerinden seçim yapacaksın yapacağın hisse taraması 25 çimento gyo bilmem ne çık.

10 tane hisse arasından seçim yapacaksın zaten bu 10 tane hissede belli tmt25 arasında yayınlanıyor BEDAVA

bunun için gidip birde programa para ver bilmem ne.

3 ayda bir porföy seçerim ekranı kapatır giderim diyenler nedense ?? dakka başı forumda ...ve programın reklamını yapıyor.

10 tane hissenin sıralamasını yapamıyorsan borsayı bırak zaten.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 106/214 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •