Sayfa 107/567 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 4529 madde; 849 - 856 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Alacak olan kendine bir fiyat ve zaman araligi belirler, ona gore kademeli alimlar yapar belli zaman araliklari ile ve biriktirme tarzinda.
    Satis da ayni sekilde olur.
    Ben mayis 2022 den itibaren once bedelli parasi icin sonra da kar realizasyonu amaci ile az mi yemledim?
    Valla ben kendime ikinci kademeli alım için zaman kolluyorum. Henüz erken olduğunu düşünüyorum. Tabi pazartesi tavan açabilir. Ama düşüş durdu mu? Yataya geçtik mi? Toplamak için müsait mi? Şirketin faaliyetleri nasıl? Gibi sorular var aklımda.

Bir de bu ortadoks politika sonucunda dış güçlerin dayatacağı tarım politikaları da olacak. Bir de imf gelirse, hektaş için negatif olur. YTD.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,285
    Bursssst burssst

Yavas..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Kötüyse almayın kardeşim. Size zorla hektaş mı satıyorlar. F/K 400 olmuş. 500 mü olacak. Etrafta F/k sı 3-5 olan borcu olmayan mutlu mesut yüzlerce kağıt var. Bunun ne olacağı belli değil. Siz hektaşı olanları dertleriyle başbaşa bırakın. Teselli etmeye, korkutmaya çalışmayın. Zor zaten. Ama işte insanın içine bir kurt düşmeye görsün. Bunun gitti mi pis gittiğini bilenler, her an torbadan bir tavşan çıkarabileceğini bilenler mahalleden ayrılamıyor. Elinde kağıt yoksada göz ucuyla bakmaktan kendilerini alıkoyamıyorlar. Aman 10 milyar dolar mı olacak piyasa değeri. Nereye gidecek. Olsa olsa 50 olur. Oda 2024 temi olur. 2025 temi olur. Başka satılacak mal var mı bizde yav. Eski depoları falan karıştırsak. Hurda neyim çıkar. Ne bulsak kardır. Oyak diğer şirketim gelecek falan deyip bizi çıkarmaz de mi kiradan. Şu zor zamanda birde sokakta kalmasak.

4. Oyak finansman işini beceremedi diyoruz da tam olarak neyini beceremedi acaba?

Belki de tüm bunlar bir plan dahilinde tıkır tıkır işliyordur?

Arsayı satarız, 87 mn lot hisse satarız, onu yaparız, bunu satarız, düze çıkarız diye planları vardır belki?

5. @oralet osman

Şimdi 1.250 satıştan gelse
    2.500’de ferbis arzından gelse

3.750 kasaya girecek

3.750/2530 desek hisse başı 1.48 lira kar gözükecek değil mi bilançoda

Bu durumda %100 bedelli bile olur gibi bence (olmasını isterim)

6. Dolar bazlı yüzde 20 göreyim satarım;)
    Kısa vadeli kagıtlara tekniği gelen var onlara eklicem;)

7. Dudu kaldır tahtayı kaldır…
    Yem vs boş muhabbet bunlar.
    100 e götür kagıdı

8. Ufukta bedelli görünüyor..Sermaye 5.060.000 olursa tango o zaman başlar..bu kadar sermayede ne kadar kar üreteceksin ?

Sayfa 107/567 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •