Sayfa 107/1000 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    doğrudur.. 30 yıl kira çarpanıyla 1700 falan olsun. vergisi ıvırı zıvırı ile elde yine 1500.. verdiğim rakamlar kasıtlı yüksek verildi. oldu ya 20-25 yıl çarpanıyla buldun, alladın pulladın, bi keko buldun.. o durumlarda bile mantığı yok şu anda. bu fiyatlar ve usd faiz oranlarıyla.
    Ev, araba , telefon, bilgisayar, üst baş, bacılar beşer onar ayakkabı, çanta filan hiç bir şey alınmaz , parayı biriktirme, işsiz güçsüz kalınacak günlerde aç kalmamak için kenara, köşeye koyma zamanı. Ha ! yapmadın yarın öbür gün işsiz kaldın, çocuğuma mama alamıyorum, döt bezi alamıyorum diye ağlarsanda kimse sana acımaz.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    616 k ya aldığınız beton 2500 Tl kira getiriyorsa ne mutlu size... Bu fiyatla alınmış bir betonu 2500 Tl ye kiraya verebilen bence o kiracı o dairede ne yapıyor ciddi ciddi araştırmalıdır derim. 1500 Tl kira getirsin öpün başınıza koyun.
    Ozaman ben size Tüyo verim Sarıyer Panaroma Life, Panaroma Home, North Istanbul, Panaroma Suits, Alya evleri... 450 bin tl 1+0 kirası 2.000 TL
    550 BİN 1+1 KİRASI 2600 TL
    650 bin 2+1 kirası 3500 TL

Siteler 4-5 yıldır faaliyette mal sahibiyim emlakçı vs değilim isteyen sahibinden sitesinden araştırabilir.

Aidatları 300-600 arasında

Evler her yıl min %30 koyar üstüne kiralar %20

250 bine almıştım 3 yıl önce şimdi 450 bin

Yardımcı olabileceğim başka bir konu?

Dev borç birikti, Şanlıurfa sanayisi elektriksiz kalacak
    Döviz krizi her yeri etkisi altına alırken elektriğe zam üstüne zam geliyor. Birçok dev fabrikasından borç nedeniyle kesinti haberleri geliyor.

DHA`nın haberine göre Dicle EPSAŞ, Şanlıurfa OSB'nin elektriğinin pazartesi günü kesileceğini açıkladı. OSB'nin borcunun 23 milyon liraya ulaştığı belirtiliyor.

Doların çıkışından size ne dimi ! ŞANLI URFA ... Size neyse bize hiç ne ... Sahi ya son seçimde Urfadan AKP ne kadar oy almıştı ? ...

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Ozaman ben size Tüyo verim Sarıyer Panaroma Life, Panaroma Home, North Istanbul, Panaroma Suits, Alya evleri... 450 bin tl 1+0 kirası 2.000 TL
    550 BİN 1+1 KİRASI 2600 TL
    650 bin 2+1 kirası 3500 TL

Siteler 4-5 yıldır faaliyette mal sahibiyim emlakçı vs değilim isteyen sahibinden sitesinden araştırabilir.

Aidatları 300-600 arasında

Evler her yıl min %30 koyar üstüne kiralar %20

250 bine almıştım 3 yıl önce şimdi 450 bin

Yardımcı olabileceğim başka bir konu?
    Allah daha çok versinde siz değilmiydiniz geçen gün tapusuz projeden ev alanlara acımam dediğimde bana, `bende aynı durumdayım umarım sizde birgün aynı duruma düşersiniz aynı acıyı yaşarsınız `diye beddua eden zatı muhterem ! `yanılıyormuyum !... Yanılıyorsam kusura bakmayın ama yanılmıyorsam sizin acınacak falan haliniz yokmuş. Saygılar

5. bu ülke 80milyon un gelecegini bir kişiye teslim ettigi gün zaten bitmişti ...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by berfu Yazıyı Oku
    Ülkede nakit yok ki... Böyle bir ortamda bu kanalın yapılması imkansız...
    yap islet devret

limak insaat vs

dovizle gecis

afferin anlamaya basladin

``Aynı gemideyiz`` diyenlerin bindikleri arabalar dudak uçuklattı
    Taki Doğan, kamudaki makam araçlarına ilişkin çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı.
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...uklatti/210281

Ben zaten aynı gemideyiz diyen bu zevata inanacak kadar hiç bir zaman geri zekalı birisi olmadım o nedenle diyorum ki tek CENT bozarsam tüm dünya beni...sin.

8. Şu kanal olayını unutun artık

Kanal falan yapılmayacak

Kanal lafı istanbul çıkışındaki sapa arazikerde değer şişirilmesi için kurgulanmış bir safsata

Burdan kanal geçecekte değerlenecek..Yokda adam nasıl satacak istanbula 3 saat olan daireyi milyonlara..

Ve bu kurguda cahil halka yutturuldu..

Banka kredi verilir yol yapılır,kopru yapılır,hastane yapılır bir şekilde para dönüşü olur kalanınıda devlet peşkeş çeker..

3.hava alanına bile 5 türk ve yanılmıyorsam 5 de yabancı banka birleşip finansman sağladı..
    Kaldıkı burdaki maliyet 20 milyardı..
    Bu hava alanıda kopruler gibi patlayacak devlet her sene eşşek yüküyle garanti parasını ödeyecek..
    Ama yinede hava alanı kendi başınada ciddi bir gelir saglar..
    Kredi veren bankalara sağlam bir teyminat olur..

En kotu turk telekom gibi hisselerine çokerler...

Peki soruyorum size 100 milyar doları kaç banka birleşip kredi olarak verir..
    Turkıyede boyle bir banka yok zaten..
    Eeee hangi yabancı banka 100 milyarı bu kanala bağlar..
    Hangi garantiyi alarak..
    Dün dediğini bugun yalanlayan rte nin dözünemi güvenecekler..
    Rte mavi marmarada dediği gibi kredi verirken banamı sordunuz derse ne yapacaklar..

Yada olduki kredi geri odemesi yapılamadı..
    Kanalı devralıp geçen rus gemilerinden 10k $ keserekmi 100 milyar parayı geri alacaklar..

İşin özeti şu bu kanal işi kurgudur..
    Bir inşaatçı olarak bunu ilk günden beri söyluyorum..

ÇÜNKÜ BU MALİYETİN GERİ DÖNÜŞÜ YOK..
    HİÇKİMSE 100 milyar dolar parayı kanaladan gemi geçecekte bana ödeme yapacak diye vermezzzzzz...

Bu kanal yapılırsa gider kanalın başına hergün anırırımmm

BUKADARDA NETİM..

Telsen yazdım yazım hatası varsa kusura bakmayın..

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

Sayfa 107/1000 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •