Sayfa 108/837 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 6689 madde; 857 - 864 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. son zamanlarda sık sık amacımın sadece kazanmaktan ibaret olmadığını ,16 yıllık borsa hayatım boyunca hiç yaşamadığım bir efsaneyi yaşamak olduğunu söylüyordum...hala da aynı düşüncedeyim..bir kaç hafta önce bana özelden soran dostlarıma siz bana bakmayın istiyorsanız satın ama ben bekleyecem demiştim...buranın en eskilerden biriyim...artık birileri gelip kıçımıza tekmeyi vuruncaya kadar burada kalmak istiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son zamanlarda sık sık amacımın sadece kazanmaktan ibaret olmadığını ,16 yıllık borsa hayatım boyunca hiç yaşamadığım bir efsaneyi yaşamak olduğunu söylüyordum...hala da aynı düşüncedeyim..bir kaç hafta önce bana özelden soran dostlarıma siz bana bakmayın istiyorsanız satın ama ben bekleyecem demiştim...buranın en eskilerden biriyim...artık birileri gelip kıçımıza tekmeyi vuruncaya kadar burada kalmak istiyorum...
    Benim niyetimde aynı keko.
    Hayatımda ilk defa onluk ötesi bir senedi yakalamış olmak güzel olacak.

3. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. 20 mılyon 694 bın TL
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Gözünüzü seveyim artık 100 milyon TL altı kaplar atmayın ya, 30 milyar tl pd var senin. 20 milyon nedir ya. Bunları al ama atma kardeşim.

6. oy oy oy ne topladılar 275i

7.  Alıntı Originally Posted by ikasemre Yazıyı Oku
    oy oy oy ne topladılar 275i
    Tahtacı maça yetişecek herhalde...

8.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Gözünüzü seveyim artık 100 milyon TL altı kaplar atmayın ya, 30 milyar tl pd var senin. 20 milyon nedir ya. Bunları al ama atma kardeşim.
    az olabilir ama kritik bir yerde verdiler bu haberi...buda gesana güç verdi... sanırım dündü kontr e küçük bir kap geldi ama o haber ile tavan yaptı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 108/837 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •