Sayfa 108/216 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Tekrar geldik dibe. Yeni bir taban fiyat yapip (35.62den daha dusuk) 36 liranin uzerine atacaktir kisa surede. Kamuoyunda bu gayrimenkul sertifikasinin donustugu skandal ne kadar cok dillendirilirse mudahale etme ihtimalleri o kadar yukselir. Arz fiyatinin yuzde 16 asagisindan islem gormesi kabul edilebilir birsey degil. Ustune birde iskonto yaptiklarini iddia ederek arz ettiler. Ya rakamlar yalan soyluyor ya da resmi muhur ve imzali kisiler tarafindan alenen dolandirildik.
    Islem hacmi dusuk piyasa yapicisiz ensturman yaparsan ve daha ilk bilinmeyen birseyi boyle kalirsin iste. Is bilmeyen cobanlarla yola cikarsan boyle rezil edersin iste. Bir taban fiyat belirleyip orada piyasa yapicilik yapmak likidite saglamak cokmu zordu kardesim.
    Simdi iki uzucu secenek var hangisini secersiniz size kalmis. Ya bu adamlar ciddi anlamda finans piyasasindan anlamayan gerzekler. Veyahut finans piyasasini sizin yedi sulalenizi cebinden cikaracak duzeyde bilgi sahibi olan dolandirici kurtlar...

LG-H735 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ayrica burayi okuduklari kesin olarak bilgimiz dahilindedir. Soyleyeceklerinizi twitterdan yazmaniza gerek yok. Iskontolu mal peskes cekildi iddialari sadece bu sitede gundeme getirildi ve aciklama yapmak durumunda kaldilar.

Herseye ragmen ortaya saldiklari boku temizleyeceklerinden adim kadar eminim. Hergun alim yapmaya devam ediyorum. Ancak bu yapilan acik hatalari kervan yolda duzulur mantigiyla degilde isten anlayan iki uc insan evladi istihdam ederek yapmayabilirlerdi.

4. bence herkes hissesine sahip çıkmalı ve kullandığı ,kullanmadığı sosyal medya kanalları üzerinden bu hisseyi piyasaya sunanlara birşeyler yazmalı .ben elimden geldiği kadar alım yapıyorum.ve seviyeyi aşmadan bunu piyasaya sunanlara birşeyler yazıyorum ve etrafımdakilere yazdırmaya çalışıyorum.belki birilerinin dikkatini çeker umuduyla.

5. Twitter da @parkmavera3 diye bir kullanıcı var firmanin reklamını yapıyor. Eger bunlarsa buraya sürekli twit falan atalim

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Twitter da #parkmevara3 tagina yazin

7.  Alıntı Originally Posted by hayri71 Yazıyı Oku
    Twitter da #parkmevara3 tagina yazin

Bugun twitter a yazdim TOKI den cevap geldi. Sizde yazin tepkinizi koyun

8. Değerli,Park Mavera hisse sahipleri,hissem yok ancak kızgınlığınızı anlıyorum,maalesef buna benzer durumlar geçmişte de oldu devlet güvencesi olduğunu düşünerek farklı kulvarlarda bir takım yatırım faaliyetlerine girenler yarı yolda bırakıldı,bu proje mantık olarak güzel,ayrıca tıkanan konut piyasası adına da ümit veren bir oluşumdu,bence de devletin ilgili kurumları destek olmalıydı,bende artan tepkiler üzerine bir takım değişiklikler olacağını düşünüyorum,ayrıca burada yorumlarda okuduğum kadarıyla sözde iskonta yapılmamış kimseye ama kusura bakmayın,hiçbir banka 42 tl den aldığı kağıdı 36 tl den satmaz,umarım en kısa sürede kağıdınız hak ettiği seviyeye gelir.

Sayfa 108/216 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •