Sayfa 109/1017 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 8133 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Şuan negatif getirili devlet tahvil miktarı 13 trilyon dolar, fazilerin daha da düşmesiyle bu miktarın artması bekleniyor... bu ortamdan altının beslenmesi gayet normal
    Evet negatif faizler uzun bir süre destekleyecektir altını.
    Ama yetmez kağıt sistemi bozulmalı altının bitcoin gibi gitmesi için.

2. The Battle of Xiangyang, a 6-year battle between the Chinese Song dynasty and the Mongol forces of Kublai Khan, begins in what is today Hubei.[15]

bu olay 1268 de meydana gelmiş

1268 li yıllar ne guzel yıllar.

3. Daha tam 1 ay önce 1280'deydi ... peki o zaman neden alıma geçmediniz ? cünkü daha da iner diye düşündünüz .. insan psikolojisi, düşüşte büyük cogunluk yanaşmaz... eski tepeye varsın 1900'e, millet bu noktadan alınır mı diye sormaya başlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Daha tam 1 ay önce 1280'deydi ... peki o zaman neden alıma geçmediniz ? cünkü daha da iner diye düşündünüz .. insan psikolojisi, düşüşte büyük cogunluk yanaşmaz... eski tepeye varsın 1900'e, millet bu noktadan alınır mı diye sormaya başlar...
    benim eski mesajlarıma bak. 1270 de buradan doner mi demişim..

neyse her sey olacagına varır.

5. Yanliş anlaşılmasın daha 1200'leri görmez demiyorum.. benim parmak basmak istedigim psikolojik yönü...

6.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Yanliş anlaşılmasın daha 1200'leri görmez demiyorum.. benim parmak basmak istedigim psikolojik yönü...
    Ne yaptın sevgili kutsi, 1200 doları görürse 1000 doları görür. Dünyanın faiz indirdiği bir ortamda hatta negatif faize geçildiği bir ortamda ons altını o rakama düşürebilecek sebeb nedir?

Benim yeni dibim 1360 dolardır, daha aşası bana altınları bozdurur.

Ben düşe kalka yukarı gideceğine inanıyorum.

7. Russıa ready to supply ıran s-400, but no request so far: Rıa .

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ne yaptın sevgili kutsi, 1200 doları görürse 1000 doları görür. Dünyanın faiz indirdiği bir ortamda hatta negatif faize geçildiği bir ortamda ons altını o rakama düşürebilecek sebeb nedir?

Benim yeni dibim 1360 dolardır, daha aşası bana altınları bozdurur.

Ben düşe kalka yukarı gideceğine inanıyorum.
    Tabi ki bugünün şartları (para arzı,borç yükü, negatif faiz vs ..) ile bu fiyat olaganüstü düşük... ama bu piyasada herşey mümkün bunun bilincinde olmamız lazım, yeni bir hikaye uydurur basabilirler..

Sayfa 109/1017 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •