Sayfa 109/292 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2329 madde; 865 - 872 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    siteyi arattırdım http://www.katmercizekeriya.com/ çıkıyor
    Afiyet Olsun Güzel Çalışma

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahsi kanaatimce dün TEB satışını karşıdan aldıkları gibi bugünde yabancı ve makinelerin malını aldılar. İşlem bitince de TEB tahtaya geri döndü veren versin dedi. Seans içi 2890 a yana döne mal verenler 2950 deki 250.000 lota vermediler. Ben gösterilene değil gösterilmeyene bakıyorum. Sayın bg haklı olabilir ama ben sarttrımı ve ihale haberleri ile level atlaması gerektiğini düşünüyorum. Huylu huyundan vazgeçmezse de ilk kez zarar ettik demeyiz.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bu şirketin ürünleri diğer yerli şirketlere göre çok hantal, bir otokar bir bmc bir tümosan gibi araç göremedim özellikle barış pınarı harekatlarına bakıyorum bir tane hızır göremedim .En iyi yaptığı iş Toma araçları idi fakat şükürler olsun doğuda artık örgütlerden çoğunlukla temizlendi.Benim kendi görüşüm bu şirket 10 yıl boyunca kar açıklayamaz çünkü o kadar çok yönetim gideri yazıyorlar ki kar edecek olsa bile zarara dönüyor kimsenin zarar etmemesi dileğiyle Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Bu şirketin ürünleri diğer yerli şirketlere göre çok hantal, bir otokar bir bmc bir tümosan gibi araç göremedim özellikle barış pınarı harekatlarına bakıyorum bir tane hızır göremedim .En iyi yaptığı iş Toma araçları idi fakat şükürler olsun doğuda artık örgütlerden çoğunlukla temizlendi.Benim kendi görüşüm bu şirket 10 yıl boyunca kar açıklayamaz çünkü o kadar çok yönetim gideri yazıyorlar ki kar edecek olsa bile zarara dönüyor kimsenin zarar etmemesi dileğiyle Yatırım tavsiyesi değildir.
    Katmercilerin ürettiği AB ve NATO standarlarında Hızır 400 beygir gücüyle sınıfının en güçlüsü, hibrit modeli için çalışma devam ediyor.
    Ateş, Aselsan ile işbirliği neticesinde sınır güvenliği ve gözetlemesinde tercih ediliyor. 20 tane TSK ya teslim edildi 37 araç daha teslim edilecek.
    Geçen hafta uzaktan kumandalı 10 zırhlı dozer TSK ya teslim edildi.
    Hepsinden önemlisi Aselsan ile birlikte ürettiği UKAP 2 insansız mini tank benzeri araç 2020 de hazır olacak.
    İnsansız ve uzaktan kumandalı savunma araçları noktasında ingiliz şirketle anlaşması var ve şirket gelişime açık.
    Evet bir otokar bmc değil ama emin adımlarla gidiyor, ürün gamı geniş.

6.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Katmercilerin ürettiği AB ve NATO standarlarında Hızır 400 beygir gücüyle sınıfının en güçlüsü, hibrit modeli için çalışma devam ediyor.
    Ateş, Aselsan ile işbirliği neticesinde sınır güvenliği ve gözetlemesinde tercih ediliyor. 20 tane TSK ya teslim edildi 37 araç daha teslim edilecek.
    Geçen hafta uzaktan kumandalı 10 zırhlı dozer TSK ya teslim edildi.
    Hepsinden önemlisi Aselsan ile birlikte ürettiği UKAP 2 insansız mini tank benzeri araç 2020 de hazır olacak.
    İnsansız ve uzaktan kumandalı savunma araçları noktasında ingiliz şirketle anlaşması var ve şirket gelişime açık.
    Evet bir otokar bmc değil ama emin adımlarla gidiyor, ürün gamı geniş.

Umarım sen haklı çıkarsın yatırımcı düşünürde yönetim gideri fazla göstermeden kar açıklar

7. bu şirket birçok projeyi gizli tutuyor dürüst değil patronları hisse toplama derdinde bedelli olana kadar öyle bi algı oluştu ki ky gözünde şirket batıyor havası verildi yazın gelen afrikaya şu kadar ihracat haberi hisseyi yeniden popüler hale getirdi aynı zmanda birçok madurda yarattı ben 1 yılı geçgindir zararda bekliyorum inadınada satmıcam sk sk çıkarıcaklar hisseyi yeterince toplayamadıgından patron süründürüyor eminim yeterince lot topladıktan sonra haber pompalamaya başlarlar art arda bilançoyu dayoluna sokarlar ama bence vakit var daha sene sonuna kadar 4 tl hedefim var daha üstü de patrona bağlı zaten kap a doğru düzgün haber yollamıyor dozerlerle ilgili en ufak bi haber düşmedi bile kap aa fiyatı ne kaç liradan ihale edildi vs bu arada borçta gırlağı geçmiş durumda dövize ndeksli 100 milyon euro borçda duruyor kenarda hisseyi alanalr bunuda göz önüne alsın döviz hassas bi habere tepki veriyor dogal olarak borçta artıyor bunun 9 aylık çok az zarar yada göstermelik kar gelecek tahminimce ytd

Synmstfbztk80 bence de haber akışları bir zamanlama ile gelecek.
    Borç var lakin bu yıl ortasında 2 yıl sadece faiz ödemeli 8 yıla yayıldı.
    Şirketin ihaleleri , ihracatı dolar, euro cinsinden olduğu için bedelli sermaye artışı sonrası düzelen mali yapıyla daha rahat hedge edecektir.
    Hızır zırhlı aracın ilk ihalesi Afrika ülkesine ve 20 milyon usd. Teslimat 2019/2020.
    Yönetim kurulu başkanı bu ihale haberini verirken devamı gelecek dedi.
    Şimdi insansız savunma araçlarına baktım ukap 2 gerçekten iyi. Kaldı ki bmc olsun otokar olsun nurol olsun herkes bu alanda ilerlemeye çalışıyor. Artık cephede askerler yerine uzaktan, uydudan kumandalı araçlar, ihalar, droneler olacak.

Sayfa 109/292 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •