Sayfa 109/342 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 865 - 872 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. 9 aylik kar ne zaman aciklanacak.Almanya ofisi kapandi.Bu durumda konsolide degil solo aciklamasi lazim.insallah bu seferde son gun son dakikaya birakmazlar.

2.  Alıntı Originally Posted by KARAMURSEL Yazıyı Oku
    elimizde mi patlıyayacak?siyasi ve ekonomik ortam bence buna uygun degil.ama hisse ters hareket eden bir kagıt.ben yıllık kar ve temettıye bakarım.şimdilik cazip oranlar.bu sene hisse bası %35-40 arası temettu bekliyorum.
    bence alım için pahalı.
    Sayın Karamürsel burada defalarca yazıldı çizildi piyasa fiyatının ne olması gerektiği, buna rağmen şu andaki fiyat alım için pahalı diyorsanız başka söze gerek yok😊 başka hisselere ve forumlara yelken açmanızı öneriyorum,

3. Bu şirketin sahiplerine ya da esnek ambalaj işinde olanlara 5 yıl önce neyin olmasını istersiniz diye sorsalardı ilk olarak petrol fiyatlarında düşüş ikinci olarak ta eur/tl artışı derlerdi.

5 yıl öncesine göre petrol fiyatları 120 dolardan 50 dolara geriledi, eur/tl iki katından fazla arttı ama yeni yeni 5 yıl önceki karlılık seviyeleri yakalanmaya başladı. Son 5 yılda bu sektör kadar lehine gelişme olan başka sektör yoktur. Yine de bu şirketi yönetenlere sorsanız ağlamaya devam ederler ve hep olumsuz şeyleri bulmaya çalışırlar.

Çünkü yatırımcıyı dürtme genlerinde var.

Bugünde 100 lot 2023 vadeli oldu

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bugünde 100 lot 2023 vadeli oldu
    Cb nin malını yagmalamaya devam...ytd

6. Meyve ve sebzeye zorunlu ambalaj uygulamasından Bakab nasıl etkilenir acaba? Artık sebze ve meyvelerin üzerine etiket yapıştırılamayacak, damga vurulamayacak ambalaj zorunlu olacak meyve sebze ile ilgili tüm bilgiler ambalajların veya etiketlerin üzerine silinmeyecek ve bozulmayacak şekilde okunaklı yazılacakmış, ambalajlar ağzı açıldığında tekrar kapatılamayacak veya kapatıldığında bu durum belli olacak şekilde kullanılabilecekmiş,
    Gümrük ve Ticaret bakanlığının tebliği ve TSE nin belirlediği standartlar çerçevesinde olacağı bildiriliyor, Bakab esnek ambalaj üretiyor şimdilik acaba burada kullanılacak ambalajlarda esnek ambalaj grubuna giriyormu?

Bence direkt katkısı olmaz ama bilincin artması konusunda uzun vade faydalı olacaktır...hammadde talebinin artması ortalama hammadde fiyatlarını yukarı cejecektır...buda olumsuz tarafı...bugünde biraz almak lazım 50. 100 lot...Cb nin malları yağmalansın...sudan bedava...bu fiyatlar hala ucuz bence...SN Karamürsel son 1 yılda artış kallavi de olsa 5 yıldır aynıydı...bunuda dıkkate alın lütfen...toplamda 9 bin kusur temettu aldık seneye 15 bin bekliyorum en az...ytd

8. Kasım ayının 14 üne kadar 3.dönem gelir tablosu geçici vergi beyannamesi ekinde maliyeye bildiriliyor, 16-17milyon TL.civarı kar bekliyorum,

Sayfa 109/342 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •