Sayfa 109/1002 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 865 - 872 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. burda bir şey yazmıyor çbs grubunun kurupta işletemediği fabrikanın arazisini ve fabrika binasını ve satın aldık demek istiyor .şirketi alıp ortaklık yaptık demiyor kaldiki o tarihde borç batağı içinde olan sözde diyorum çünkü ortaklara resmi bir açıklama yok .kaldiki genler bozuk olursa şirket içi boşaltmak o tarihlerde çok kolaydı......aksi senin dediğin bir bilgi yok burda..2onur2 umarım umarım senin dediğin gibidir..

2. Onur kardeş zaten bir sıkıntı var ve spk bültenindede çıktığı üzere şirketi zarara uğratmakdan dolayı çbs yöneticileri için bir suç duyirusu işlemi devam ediyor

3. " Sun Chemical Türkiye Genel Müdürü Arınç Aktan; "Sun Chemical Türkiye'nin değil, tüm Sun
    Chemical'ın göz bebeği"
    Sun Chemical Türkiye Genel Müdürü Arınç Aktan, açılış konuşmasında, geçmişten fotoğraflarla Sun
    Chemical'ın Türkiye serüvenini özetledi. 1987'de kurulan Bakim, 1993 yılında Çiğli fabrikasına taşınmış
    ve 1995 yılında Coates Lorilleux firması tarafından satın alınmış Bakim Coates Lorilleux adını almıştı.
    Çiğli'de ikinci fabrikasına taşınan firma, 2000 yılında firmanın sahibi Total grubunun mürekkep
    alanından çıkma kararıyla Sun Chemical'a satılmıştı. 2004 yılında ÇBS grubundan Printaş'ın
    varlıklarını da devralan Sun Chemical, böylece likit pazarındaki üstünlüğünü daha da güçlendirirken,
    yayıncılık pazarında da çok önemli bir yer elde etmiş oluyordu. 2010 yılına kadar Gebze ve Çiğli'deki
    fabrikalar iki ayrı şirket halinde faaliyet gösterirken, o yıl tek isim ve tek firma adı altında, Sun
    Chemical altında birleşmişlerdi. Son olarak Aliağa fabrikası da bu yapıya katılmış oldu.
    "Çiğli fabrikamız, eski su ve solvent bazlı likit mürekkep üretim tesisimiz. Bugün ise Avrupa'daki diğer
    Sun Chemical grup firmalarına yapmış olduğumuz ihracatla birlikte, Sun Chemical'ın önemli su bazlı
    mürekkep üretim tesislerinden biri" diyen Arınç Aktan, şöyle devam ediyor. "Sun Chemical Türkiye
    yönetim merkezimiz de bu binada bulunuyor. Gebze fabrikamızda ise tüm ofset grubu ürünlerin
    satış ve dağıtımı yapılıyor; ayrıca gazete mürekkeplerinde hem Türkiye hem de çevre ülkeler için
    önemli bir üretim merkezi.
    Aliağa fabrikamız son teknoloji ekipman parkıyla sadece Sun Chemical Türkiye'nin değil, Sun
    Chemical grubunun göz bebeği. Fabrika 50 bin metre kare alanda 18 bin metre kare kapalı alana
    kurulu.
    Aktif olduğumuz tüm üretim segmentlerinde, Türkiye'de üretilen ve yurt dışından gelen, satışını,
    dağıtımını yaptığımız ürünler dikkate alındığında, bugün Türkiye'de satılan her iki kova veya kilo
    mürekkebin biri Sun Chemical etiketi taşıyor." AYRINTI Burda.....?

4. Sözleşme imzalandı diyor, neyin sözleşmesi.? Diyelim sattı neden çağrıda bulunmadı parayı ne yaptı açıklama varmı yok bunların cevabını spk biliyor devlet nezamandan beri lafla iş yapıyor .bunu öğrenmek bizim hakkımız insanın aklına kötü düşünceler gelmezmi.

Sayfa 109/1002 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •