Sayfa 109/750 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5994 madde; 865 - 872 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. osmanli boyle cokmedi be. beni cokertti. zarar deli gibi artik beklemekden baska care yok

2.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    osmanli boyle cokmedi be. beni cokertti. zarar deli gibi artik beklemekden baska care yok
    Allah hepimize peygamber sabrı versin ne diyim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Batan geminin malları

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ne basıyor gelene veriyor...
    Selâm olsun çocuklarımızın Türk bakışlarına...

5. Sadece Ekim ayında 280 milyon dolar ihracat yapan şirketin düştüğü hale bak! Hisse fiyatını ne kadar düşürürlerse düşürsünler beyaz eşya teşviği (ötv indirimi) ve yükselen ihracat trendiyle birlikte ben son çeyrekte en az ilk 9 ayın yarısı kadar ciro bekliyorum.
    Hisseyi speküle edenlerin canı cehenneme!

6. Bu ne şimdi yaaa.
    Size üç kamyon küfür etsem yine az gelir.

7. Satan kişi kademeyi öyle şişiriyor ki alıcıyı kaçırıyor. Şimdi satacak insan alıcıyı niye ürkütür. Amaç satarken sattığı malı ileride daha düşük maliyetle yerine koymak.
    Selâm olsun çocuklarımızın Türk bakışlarına...

8. Icerden bilgi alip öyle islem yapiyorlar, yoksa kademeye 1 milyon Lot ya...imi yazar, adamin an.... s....ler! Anladin degil mi tahtayi bozan K.O.C.???

Bugün yarin haberide servis ederler, oh üstden sattiklarini altdan yerine koy...

Burada islem yapanlar has ve has ANZ denen .... adamlari! Bu .... Lotlari bu ..... emanet etmis, gereken destegi de zaten her türlü veriyor!!!

Iyiki evimde ocagimda ve cevremde Vestel sahibi yok, bunlarin ückagitlarini anlattigim zaman millet agzi acik kaliyor...
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

Sayfa 109/750 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •