Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 125 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Ali Veli Kırk Dokuz Elli

1. gerekli durumlarda güncelleme yaparız.. bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    artık bir süreliğine bu kanaldayız sanırım..

güncel..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,013
    Sn sevenhill iyi akşamlar. Müsait olunca #erbos bakabilir misiniz? Teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn sevenhill iyi akşamlar. Müsait olunca #erbos bakabilir misiniz? Teşekkür ederim.
    hocam bir süre eski şaşalı günlerinden uzak yatayda hareket eder görünümü mevcut.. bol kazançlar..

5. atıştırmalık.. geçerse üst mavi gelebilir..

MTRYO haftalık..

6. Sayın seven hocam. Bir grafik isteme hakkımız varsa Ardyz olarak bunu kullanabilir miyim? Kısa-orta-uzun vadede senin pencerenden nasıl görünüyor? Teşekkür ederim. Kazancınız daim olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Sayın seven hocam. Bir grafik isteme hakkımız varsa Ardyz olarak bunu kullanabilir miyim? Kısa-orta-uzun vadede senin pencerenden nasıl görünüyor? Teşekkür ederim. Kazancınız daim olsun.
    hocam hissede olumsuz bir haber mi gelmiş bilmiyorum ama kısada (günlük) bu şekilde destek ve dirençler.. en alt kanal biraz zaman alabilir.. bol kazançlar..

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    hocam hissede olumsuz bir haber mi gelmiş bilmiyorum ama kısada (günlük) bu şekilde destek ve dirençler.. en alt kanal biraz zaman alabilir.. bol kazançlar..

Seven hocam hiç sorma. Bunca yıllık tecrübeyi çöpe attık, nereden bulaştıysak buna elimizde fena patladı. Bölünmemiş haliyle 57.00 bölünmüş haliyle 8.15 den yüklüce hisse var. 9.00 üstlerini gördü ama bedelli haberiyle taban taban fena verdiler. Çıkamadım hatta kıpırdayamadım bile. Az az alımlarla ortalamayı düşürmeye çalışıyorum ama nafile. Kaç aydır bekliyoruz, beklemeye de devam edeceğiz. Mazallah endekse verirlerse kimbilir nerede soluk alırız. Bu arada kaçan onca balık da ziyan oldu. Yaptık bir hata çekeceğiz.

Ellerine emeklerine sağlık. Kazancın daim olsun.

Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •