Sayfa 11/19 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Hisse takip..

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    endekste sıkıntımı var nedir kağıtlar gitmiyor. ben takipten vazgeçtim..
    Selamun aleyküm dost

dikkate değer bir yazı diye kopyalıyorum ...

Necip Tansel
    BİST'in 24 yılının 6000 işlem gününün 802'sinde %2 ve üzeri düşüş görülmüş.
    Bu da her 100 günün 13'ünde bu olayı yaşamışız demektir.
    100 günde 13 kez karşımıza çıkabilecek bir duruma artık herkesin belli bir strateji geliştirmiş olması lazım. Aksi takdirde; zor...
    Düşünsenize; karşınıza çıkan her 100 kişiden 13'ünün size kafa atma ihtimali var. Tedbir almaz mısınız? Miğfer, Kung-Fu, vb...

Bıkmışbroker ; Sonunda yine klasik HİSSECİ olacağız hepimiz, başka yolu yok bunun, ve üstelik UZUN vadeci. Doğru hisseyi al ve YAT!

herkes bişeyler söylüyor işte.. her halde en son ben hisseci olurum. öyle karamsarlık bi durum yok. bugün ne kadar gaz verselerde alımda yokum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bayram öncesi genelde yatay ve negatif bir piyasa bekliyorum. belki bir-iki gün tepki babında pozitif olabilir diye düşünüyorum.
    zaten 21 Ağustos'ta bilanço beklentileri de sonlanıyor.
    her şey bayram sonrası için artık...
    bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    bayram öncesi genelde yatay ve negatif bir piyasa bekliyorum. belki bir-iki gün tepki babında pozitif olabilir diye düşünüyorum.
    zaten 21 Ağustos'ta bilanço beklentileri de sonlanıyor.
    her şey bayram sonrası için artık...
    bol kazançlar...
    dediğim gibi herkes farklı,farklı düşünüyor. mesela bende bugün satış gelir diye düşünüyorum ve haftaya endeks çöker diyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    dediğim gibi herkes farklı,farklı düşünüyor. mesela bende bugün satış gelir diye düşünüyorum ve haftaya endeks çöker diyorum
    TEKNİK ANALİZDEN fazla ANLADIĞIM SÖYLENEMEZ
    GÖRSEL olarak Grafiğe bakıyorum Alt solda işaretlediğim yerde endeks çıkışa başladığı günlerde FİAT Ortalamaların üzerine çıktığ Fiat 112,000 imiş şu an ortalamalar fiatın üzerine çıkması DÜŞÜŞ işareti olabilir mi ?

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    TEKNİK ANALİZDEN fazla ANLADIĞIM SÖYLENEMEZ
    GÖRSEL olarak Grafiğe bakıyorum Alt solda işaretlediğim yerde endeks çıkışa başladığı günlerde FİAT Ortalamaların üzerine çıktığ Fiat 112,000 imiş şu an ortalamalar fiatın üzerine çıkması DÜŞÜŞ işareti olabilir mi ?

abiciğim grafiğe ne gerek var. sabah hiç böyle sert alış olurmuki devamı gelsin. ben hemen uyandım farkındaysan mesajlarımda sıkıntımı dile getirdim..

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    abiciğim grafiğe ne gerek var.
    sabah hiç böyle sert alış olurmu ki devamı gelsin.
    ben hemen uyandım farkındaysan mesajlarım da sıkıntımı dile getirdim..
    AĞZINA sağlık ben vob 24 topiğinde Boş işler genel müdürlüğü ve tansiyonumu yükseltmek için çaba içinde olduğumdan sağımı solumu görememişim

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    AĞZINA sağlık ben vob 24 topiğinde Boş işler genel müdürlüğü ve tansiyonumu yükseltmek için çaba içinde olduğumdan sağımı solumu görememişim
    abiciğim ben biliyosun vop topiğinde aylarca yorum yaptım ve olayı çözdüm. ben orada kimsenin oyun oynadığına inanmıyorum. oyuuncular kenarda sessiz izliyorlar. nerden biliyorum: gelen itibar puanlarına bakıyorum topikte yazan çizen kimse yok. yani ben o kadarmı kötü yorum yaptımki kimsenin dikkatini çekmedi. adam yazmakla meşgul ne oynaması ne takibi.oyuncular dışarda..

Sayfa 11/19 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •