Sayfa 110/612 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 873 - 880 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Örnek veriyorsun örneklerden cımbızla birini çekip hata arıyorsun neyse vallahi su foruma girip yorum yazmiyayim diye yüz kere diyorum ya yine gelip yazıyorum.. ne menfaatim varsa buraya gelip yazmanın bana zerre katkısı yok... hadi hepinize kolay gelsin...

"Başarı için ömürlerinin bir bölümünü bedel olarak ödemeyenler, başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler."

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Örnek veriyorsun örneklerden cımbızla birini çekip hata arıyorsun neyse vallahi su foruma girip yorum yazmiyayim diye yüz kere diyorum ya yine gelip yazıyorum.. ne menfaatim varsa buraya gelip yazmanın bana zerre katkısı yok... hadi hepinize kolay gelsin...

"Başarı için ömürlerinin bir bölümünü bedel olarak ödemeyenler, başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler."
    Kontrol edilebilir tek örnek o. Onda da patlayınca diğerlerine bakasım gelmedi açıkçası. Ama doğrudur tecrübeye saygımız var. Mühim olan somut doğru bilgiler açığa çıksın. Yoksa yıllarca yalan yanlış bilgilerle debeleniyoruz burda.

3. Araştırdın mi 2015 öncesi göçük haberini yazık ya neyle ugrasiyorum şu halimi arkadaşlarım görse manyakmisin sen derler. Koronanin dönemini mi bilmiyorsun kaç tarihinde ilk vaka görüldü ulkemizd bak bakalım ayces e ne zaman artmaya başladı... Diğer turizm şirketleri korona haberi ile yerin dibine girmesi gerekirdi bak bakalım nereden nereye gelmişler ne olmuş olabilir bunlar bu kadar yükseltecek. Otelleri sinek avladığı zaman... Sonra futbol takımları korona sonrası gelirleri 100 de 70 dusmusken borsadaki fiyatlarını bir aç bak. Geçen gün bilancoyu inceledim araştırmalarını yaptım biri geldi satasti yazmadim yazmiyacagim dedim şimdide adamın birine iltifat ettim bana garip garip şeyler yaziyor... kalın kendi kendinize bilançolara öylece bakın takaslara öylece bakın grafikere öylece bakin. Tartışın yazacak adamalrida kacirin . Hadi kolay gele herkese son yazım uzun süre yazmayacagim bu sefer dediğimi inşallah yapacağım.
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Kontrol edilebilir tek örnek o. Onda da patlayınca diğerlerine bakasım gelmedi açıkçası. Ama doğrudur tecrübeye saygımız var. Mühim olan somut doğru bilgiler açığa çıksın. Yoksa yıllarca yalan yanlış bilgilerle debeleniyoruz burda.

4. Satış devam ediyo bakalım nereye kadar bu satışlarda zararina satişlar eminim hırsıza kilit vurulmaz yatırimcinin malinda gözleri tek kazanç yatirimci göruyorlar

5. Endeks artı, aşağı gitmeye utanıyor bizim uyuz eşek. şöyle hafif bir kırmızı olsa, Bizim uyuz dörtnala koşar aşağı yarış atı gibi.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6. Powell bile bisti kurtaramadi giderken bindiler tepesine abd rekor üstüne rekor heryer yeşil giren bize soygun büyük öyle böyle degil

7. 110 milyon dolara boyanın yarisini kim sattı japonlara gören varmı ne yaptiniz bu parayi desem yazik bunlara yazık .

8. 0.67 yukselen borsada çikmiyo 0.30 ekside1.5 iniyo yatirimci düsmani hırsizlar

Sayfa 110/612 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •