Sayfa 110/1003 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    alım saatlerinde emir verince anlık fiyattan mı alıyor yoksa ertesi gün oluşan fiyattan mı? valör dediği bu mu?
    satarkende aynı olay mı gerçerli?
    şahin bey , siz gönlünüzü ferah tutunuz ... her şey bir şekilde hallolur , sitresin fazlası insanı mahfeyler ... ne sormuştunuz ?

haa , şimdi siz fonun alım satım saatlerine bakacaksınız ilk önce... mesela alım satım emir saatleri 09:00 - 13:00 yazan bir fonda saat 12:47 de 3 şubatta alım emri gönderir isek , 4 şubat sabahı ( bazen fiyatın kesinleşme saati sarkabilir siz ona takılmayın ) ilan edilen fiyattan 4 şubat günü hesabınıza geçer .. valör budur yani valörü 1 gün....
    3 şubatta saat 12:47 de satım emri gönderir ise 4 şubat sabahı ilan edilen fiyattan X günü hesabınıza geçer... dikkkaattt 4 şubattaki fiyattan sattınız lakin mangırların hesabınıza geçmesi X günü... X günü ne ? fona göre değişir... hisse yoğun fonda x günü 2 gündür yani valörü 2 gündür... yurtdışı fonlarda 3 gün 5 gün bile olabilir .. yani para 3 gün sonra hesabınıza geçer bu valör... lakin 3 gün sonraki fiyattan değil...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    mavi kuştan nasıl alıntı yapılıyor foruma bilememekteyim...
    Bağlantı linkini kopyalayın yeter

3.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    anladım. atanın portföy yöneticisi çok iyi bir ekip aslında. hisse fonalrı neden bu kadar kötü hiç anlamamışımdır.
    valla ben de o işi hiç anlayamadım kafamda bu yurttaşların fonlarını bir türlü oturtamadım gitti... çok mu al tutcular acaba ? çok mu temkinliler nedir ?
    bir de son kap açıklamasında aya artık araştırma için ata yatırımdan aldığı hizmeti stop eyleyip , kendi kuracağı ekibinden bilgi şelalesi edinecekmiş ...

son kap açıklamasında yazıyor... 12 kasımdaki

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/888291
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

4.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    şahin bey , siz gönlünüzü ferah tutunuz ... her şey bir şekilde hallolur , sitresin fazlası insanı mahfeyler ... ne sormuştunuz ?

haa , şimdi siz fonun alım satım saatlerine bakacaksınız ilk önce... mesela alım satım emir saatleri 09:00 - 13:00 yazan bir fonda saat 12:47 de 3 şubatta alım emri gönderir isek , 4 şubat sabahı ( bazen fiyatın kesinleşme saati sarkabilir siz ona takılmayın ) ilan edilen fiyattan 4 şubat günü hesabınıza geçer .. valör budur yani valörü 1 gün....
    3 şubatta saat 12:47 de satım emri gönderir ise 4 şubat sabahı ilan edilen fiyattan X günü hesabınıza geçer... dikkkaattt 4 şubattaki fiyattan sattınız lakin mangırların hesabınıza geçmesi X günü... X günü ne ? fona göre değişir... hisse yoğun fonda x günü 2 gündür yani valörü 2 gündür... yurtdışı fonlarda 3 gün 5 gün bile olabilir .. yani para 3 gün sonra hesabınıza geçer bu valör... lakin 3 gün sonraki fiyattan değil...
    sayın stbyk, vakit ayırıp bu detaylı bilgilendirmeyi yaptığınız için zatı alileriniz gönül tahtımızda ahzı mevki oluşturmuştur. mamafih ziyadesi ile beni berhudar ettiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    kervan gida halka arza katilacak misiniz?
    Katıldım gıda da bir süre daha gelecek görüyorum covid nedeniyle.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Katıldım gıda da bir süre daha gelecek görüyorum covid nedeniyle.
    emiri nasıl gönderdiniz ? bir kaç seçenek varmış karışıık geldi bana ilk okuyunca... ikinci kez okumadım.

7.  Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    Hocam neden bu şekilde yazıyorsunuz bilemiyorum ama yazdıklarınızı okumak safi işkence... Artık şahsım adına okumaya çalışmayacağım. Saygılar ile.
    Hocam ben direkt geçiyorum artık yazdıklarını, bu şekilde rahatsız edici bir üslubu neden kullanır, anlamak mümkün değil. Okumaktan keyif aldığım bu forumdaki yazıların, keyif alınabilmesi için düzgün bir Türkçe kullanmayı gerektirir. Dikkat çekmeye mi çalışıyor diye düşünüyorum, ancak yazdıklarından ergen yaşlarda olmadığnı da anlıyorum. Yine de aklıma tek gelen dikkat çekme çabası. Keşke dikkat çekmeyi yorum yapmak ile yetinse. Forumu okurken, sanki güzel bir bahçede gezerken bir dikene rastlamış gibi hissediyorum kendimi. Moderatör de, bu konuda etkisiz görünüyor.

8. Ak yatirim ve is portfoy yeni teknolojiler ve sirasiyla elektrikli arac fonu almistim ufak ufak tabi memnun edici yukselislee yasiyor.umarim yillik ortalama kafamdaki gibi artarsa uzun yillar tutabilirim...
    Hayirlisi..
    Ytd elbette

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 110/1003 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •