Sayfa 111/595 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 881 - 888 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Ya Kardesim ne kadar negatif insansin,Feyyaz da hata yapar hasan ,huseyinde hata yapar. ayni bizler gibi.Bunda anlayamayacak ne var.Gecenlerde bir arkadas yazmisti.Patron o hatalari yaparken siz ne yapiyordunuz diye.Bunun uzerinde hic mi dusunmediniz.Bizlerde onun gibi hata yaptik.Yanlis zamanda yanlis hisseye girmisiz.Hata yapma luksu bir tek sizin mi olmali.Gel gelelim bu gune,gun bugun, zaman bu zaman.Birakin artik hisseyi kotulemeyi,nasil bir ruh haline sahipsiniz anlayamadim gitti.Olumsuz ne kadar haber gorus varsa yazip ciziyorsunuz.Olumlu gelismeleride yazinda, insanlar yatirim karari alirken daha saglikli karar verebilsinler.Durum bundan ibaret.
    Yahu kardeşim senin kafa suntalemdenmi?patron hata yaparmış.patron tabiki hata yapar.her insan hata yapar.Ancak bunlar düpedüz,ky yi sömürüyor.En basit örnek:Yeniden değerleme raporu geliyor.Bunu en dibindekilere sızdırıyor,paşalarımız mal çıkarken,ky nin bir şeyden haberi yok,buradaki yalakalar pohpohlamaya devam ediyor aradan bir ay geçiyor,herkez malı çıktığında ky nin mal elinde patlıyor.Geri alım yapıcam deyip yapma,Kağıt % 50 den fazla kaybettirmiş ky bunlarınsayesinde tepeden almış,mağdur.Bu güne kadar boş vaat vehaberden başka ne verdi,Hadi sen söyle bakalım olumlu haberleride bizde bilelim.Sen almışın buralardan kendince laf çakıyosun.Bencil olma.kazanırsan afiyet olsun deroz.Belki bizim sayemizde bir sürü ky bu hallere düşüpte zarar etmekten kurtuldu.Ancak senin gibiler sadece kendini düşündüğü için,yatırımcı değil sırtına binilecek e....k arıyorsunuz.patron önce kendine güvenn sağlasın bizde eleştirmeyelim.Yada madem beceremiyor biz değil oçekip gitsin organik tarımla uğraşsın.Her zaman dediğim gibi biz patrona değil şirkete ortağız.Bu yaptıkları tiranlığın neresi hata,Düpedüz art niyet,düpedüz sömürü.Sonra kalkıp banapatronu savunma.Yani tabiricaizsse hırsızın hiçmi suçu yok.
    Son düzenleme : Badi; 22-11-2018 saat: 13:19.

Bana bu topikte kimse patronu övmesin,patron öncelikle ky ye karşı rüştünü ispat etsin,bütün btcim yatırımcısına eşit şartlarda bilgi aktarsın,söylediklerinin arkasında dursun,ky yi katakulleye getirmesin,dürüst davransın (Gerçi bunları yapmak şu amki itibarına!! leke düşürür ama...)sonra bizde itibarlı bir patronumuz var diye göğsümüz kabara kabara gezelim.Bunların dışında her haber,her söz boş ,safsatadan ibaret.Yada dediğim gibi şirketi ehil ellere bırakıp,ya organik domates yetiştirsinler yada kılıç balığı avına gitsinler.şu anda olduğu gibi ky avına çıkmasınlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Yahu kardeşim senin kafa suntalemdenmi?patron hata yaparmış.patron tabiki hata yapar.her insan hata yapar.Ancak bunlar düpedüz,ky yi sömürüyor.En basit örnek:Yeniden değerleme raporu geliyor.Bunu en dibindekilere sızdırıyor,paşalarımız mal çıkarken,ky nin bir şeyden haberi yok,buradaki yalakalar pohpohlamaya devam ediyor aradan bir ay geçiyor,herkez malı çıktığında ky nin mal elinde patlıyor.Geri alım yapıcam deyip yapma,Kağıt % 50 den fazla kaybettirmiş ky bunlarınsayesinde tepeden almış,mağdur.Bu güne kadar boş vaat vehaberden başka ne verdi,Hadi sen söyle bakalım olumlu haberleride bizde bilelim.Sen almışın buralardan kendince laf çakıyosun.Bencil olma.kazanırsan afiyet olsun deroz.Belki bizim sayemizde bir sürü ky bu hallere düşüpte zarar etmekten kurtuldu.Ancak senin gibiler sadece kendini düşündüğü için,yatırımcı değil sırtına binilecek e....k arıyorsunuz.patron önce kendine güvenn sağlasın bizde eleştirmeyelim.Yada madem beceremiyor biz değil oçekip gitsin organik tarımla uğraşsın.Her zaman dediğim gibi biz patrona değil şirkete ortağız.Bu yaptıkları tiranlığın neresi hata,Düpedüz art niyet,düpedüz sömürü.Sonra kalkıp banapatronu savunma.Yani tabiricaizsse hırsızın hiçmi suçu yok.
    Kimse ile polemige girip kendimi yipratma niyetinde degilim.Herkes istedigi gibi dusunebilir,yorum yapabilir.Bu platform da sabit fikirli ve baskasinin dusuncelerine saygisi olmayip seviyeyi bozan kisilere laf anlatmak,dusunce aktariminda bulunmanin yersiz oldugunu tekrar tekrar goruyorum.Birisi kalkar en kallavi kufuru hakediyorsun der.digeri kafan suntalemden mi der. Sizleri saygi ve seviyeye davet etmekten baska bir onerim yok.

Canı yanan benim gibi ky ye,haddini aşan,patron övücü,tahrik edici ve polemik konusu olabilecek yazı yazana bizlerinde söyleyecek iki çift lafımız olacaktır elbet.Yoksa benim kimseyle derdim yok.Herkesin cebi kendine.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Canı yanan benim gibi ky ye,haddini aşan,patron övücü,tahrik edici ve polemik konusu olabilecek yazı yazana bizlerinde söyleyecek iki çift lafımız olacaktır elbet.Yoksa benim kimseyle derdim yok.Herkesin cebi kendine.
    Hic mi yorulmadiniz be kardesim.Yillardir kim gelip tarafsiz yazi yazsa,olumlu gorus belirtse,iyimser gorusle beraber icinde elestri bulunduran yorumlarda yapsa,surekli onlara sardiniz,forumdan kacirip kusturdugunuz kisiler o kadar fazlaki.Herkesin sizin gibi oturup dusunmesini,patrona saydirmasini,hisseyi kotulemesini bekliyorsunuz.Aksi dusuncelere tahammulunuz yok.Sizlerin zararda oldugunu bilip,empati yapip alttan alan hosgoru gosteren insanlara saygisizca,seviyeyi bozucu uslupla yaklasiyorsunuz.Bence haddini asan taraf belli.

Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Hic mi yorulmadiniz be kardesim.Yillardir kim gelip tarafsiz yazi yazsa,olumlu gorus belirtse,iyimser gorusle beraber icinde elestri bulunduran yorumlarda yapsa,surekli onlara sardiniz,forumdan kacirip kusturdugunuz kisiler o kadar fazlaki.Herkesin sizin gibi oturup dusunmesini,patrona saydirmasini,hisseyi kotulemesini bekliyorsunuz.Aksi dusuncelere tahammulunuz yok.Sizlerin zararda oldugunu bilip,empati yapip alttan alan hosgoru gosteren insanlara saygisizca,seviyeyi bozucu uslupla yaklasiyorsunuz.Bence haddini asan taraf belli.
    Hiç yorulmayacağım.Bana tek isim(rumuz) söyle TARAFSIZCA yazı yazıp,küsüp giden.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
    Ben varim.daha oncede tarafsizca 3-4 kez yazmistim.Her defasinda Saldiriya ugradim.Yazmayi biraktim.Sattim gittim.simdi tekrar geldim.Erhan acikgoz hatirladigim kisilerden,Rumuz u yabanci olan ciddi portfoy sahibi birisi vardi.Hepiniz bilirsiniz onunlada surekli polemige girerdiniz ben rumuzunu simdi hatirlayamadim.Arkadasim Ercan var.Forumu okuyup etkilenen ve hisselerini satip cikan.Yeterlimi?

Rumuzu yabancı olan çok Tarafsızdı!!! Baş ky düşmanı,patron yalakası.Onu geçtik.hissesini satıp giden sen ve arkadaşın benim sayemde yaptıysanız, çok büyük hayır işlemişim ki alttan aldınız veya fırsat buldunuz.Bana dua edecegine laf söylüyorsun.zarardan kurtarmışım.(Eğer benim yorumlarımdan etkilendiyseniz) unutmayın ki ben hiç bir zaman alı veya satın demem.bir tek yazımı bulamazsın.on kere düşünün demişimdir hep.Erhan Açıkgöz ilehic diyaloğum olmadı kendisininde benim yazılarımdan şikayetçi olduğunu hiç okumadım.yeterlimi.

Sayfa 111/595 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •