Sayfa 111/466 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 881 - 888 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    şimdi tire için bir sorom olacak en kötü senaryo ne olur bu saatten sonra
    Sizi korkutmak istemem sayın kagan44 ama burada bazı arkadaşlar 1.50 tl'ye hissenin tarihi dibi filan dediler, hatalı biliyorlar maalesef, Tire'nin tarihi dipleri 1 tl lerdir... tire 4-5 sene 1 tl seviyesinde dolanmış bir hissedir. Mesela 1.03 te 1 yıl kaldı istikrarlı biçimde, hala uykularıma girer. 1.15 olduğunda Allah Allah ne oluyor acaba? dedik, düşünün öyle süründü.

En kötü senaryo budur. 1 e geri getirirler 3-6 ay arası tutarlar sonra gizliden topladıklarını düşündüğüm gibi ellerinde %95 filan varsa kalanı da bu düşüşte topluyorlar zaten, giderler kottan çıkmak isterler, %98 e ulaştık diye.

Geri çağrı fiyatı da son ayların ortalaması olur yani 1 tl....

Bence bundan daha kötü bir senaryo yok, en kötüsü bu.

Umarım bu dediğim gerçekleşmez, en büyük korkum bu.
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    sizi korkutmak istemem sayın kagan44 ama burada bazı arkadaşlar 1.50 tl'ye hissenin tarihi dibi filan dediler, hatalı biliyorlar maalesef, tire'nin tarihi dipleri 1 tl lerdir... Tire 4-5 sene 1 tl seviyesinde dolanmış bir hissedir. Mesela 1.03 te 1 yıl kaldı istikrarlı biçimde, hala uykularıma girer. 1.15 olduğunda allah allah ne oluyor acaba? Dedik, düşünün öyle süründü.

En kötü senaryo budur. 1 e geri getirirler 3-6 ay arası tutarlar sonra gizliden topladıklarını düşündüğüm gibi ellerinde %95 filan varsa kalanı da bu düşüşte topluyorlar zaten, giderler kottan çıkmak isterler, %98 e ulaştık diye.

Geri çağrı fiyatı da son ayların ortalaması olur yani 1 tl....

Bence bundan daha kötü bir senaryo yok, en kötüsü bu.

Umarım bu dediğim gerçekleşmez, en büyük korkum bu.
    ohğğğğ daha bu kadar rahatladığımı hatırlamıyorum teşekkür ederim

3.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    ohğğğğ daha bu kadar rahatladığımı hatırlamıyorum teşekkür ederim
    Zannetmem oralara gelecegini diyecemde 192 alti zor deniliyodu iyimser dusunmek lazim buralardan kaldirirlar hisseyi her dusdugunde mal dagitmak zorunda kaliyo sonra toparlamasi zor oluyo spek bence endexin dususunu kullaniyo altlardada ustlerdede kendisi gk kadar beklemek lazim ordan cikacak sonuca gore hareket etmek lazim sanmiyorumki bu fiyatlardan ky satsin

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tl bazlı grafikte önünü tutacak bir şey kalmadı, bi tek 1.25te bir direnç var geçmişte çok maliyetlenmiş orada.. o da düşerse zaten 1e gider.

Dolar bazlı teknikte 0.21 cent göze çarpıyor doların 7 lere çıktığı vakit görmüş o seviyeyi tekrar görmesi kolay, o da doları 6.084 ten alırsam 1.27 lere denk geliyor.

O yüzden 1.25 diyorum en kötü senaryo için ben, ve gk ya kadar 1 olmaması için dua ediyorum.

Borsa 121 binden 86 bine geldi %30 değer kaybetti, tireyse %50 ve hala düşüyor
    Son düzenleme : Payrıt; 13-05-2019 saat: 20:59.

5. Biraz kendi haline bırakın arkadaşlar, belki bizim bilmediğimiz bir şey vardır, ben dahil hepimiz çok zarar ettik , ben sabretmeyi seçiyorum, umutluyum, düzelir moralinizi bozmayın , belki 3-5 kuruş daha düşer örnek olarak sonra belki toparlar, umutlarınız tükenmesin, senaryo yazmayıda bırakalım, . Her şey olduğuna varacaktır. Biz KY. kıpraşmadan izleyelim. Tepinen tepinsin.Endeks belki biraz daha gelebilir %2 gibi tirede endeksi takip eder. Olacağı bu, SABIR SABIR SABIR.

YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Biraz kendi haline bırakın arkadaşlar, belki bizim bilmediğimiz bir şey vardır, ben dahil hepimiz çok zarar ettik , ben sabretmeyi seçiyorum, umutluyum, düzelir moralinizi bozmayın , belki 3-5 kuruş daha düşer örnek olarak sonra belki toparlar, umutlarınız tükenmesin, senaryo yazmayıda bırakalım, . Her şey olduğuna varacaktır. Biz KY. kıpraşmadan izleyelim. Tepinen tepinsin.Endeks belki biraz daha gelebilir %2 gibi tirede endeksi takip eder. Olacağı bu, SABIR SABIR SABIR.

YTD.
    11 senelik bendeki sabır... son 3 senedir artık susmayacağım dedim ve yazmaya başladım foruma. Hep beklemeyle geçti ömrüm, bilançoyu bekle, bir sorakini bekle, genel kurulu bekle, haber çıkmasını bekle, bir soraki bilançoyu bekle. Bekle Allah bekle. Bendeki sabır taşı çatlatır, tevekkülde üstüme yoktur, ben kendimden geçmişim çoluğuma çocuğuma bırakacağım bu hisseyi miras olacak. Siz de sabır diyorsunuz, dediğiniz sabır 1-2 aylıksa Tire yüzüne gülmeyecektir, 1-2 senelik sabır koyun önünüze...
    Ytd.

7. Nasipte yoksa olmuyor.

8. Buralardan bi 10 bin daha alsammi arkadslar ne diyonuz

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 111/466 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •