Sayfa 111/317 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2532 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. O zaman gerçek fiyatları görelim artık.kasaya hergun keş para giriyor oda faiz olarak doğuruyor.Millet is yapmak için kredi bulamazken kumbara hergun taze para alıyor.Bir sürü abuk sabuk şirket fk karı uçmuş 80/90 larda iken bir ystirci olarak 45/50 aralığında beklemek istiyorum.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İş bankasının aldığı son yapılandırmada en karlı ve avantajlı çıkacak şirket ayen beyan ortada iken bizim iştirakleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunmamız esas büyük resmi gözden kaçırmamıza neden oldu.. Burada asıl büyük resim İŞC..İyi bir yatırımcı haber geldiği zaman ilk yapacağı alım İŞC olmalıydı..Bu operasyonun asıl ve en karlı çıkanı İŞC yatırımcısıdır. Ve ileride yine işc olacaktır. Halka açılacağı belirtilen çatı şirketin arzından en çok faydayıda %100 sahibi olduğu için işc görecektir.. Ama biz İSMEN de beklemeye 2024 e kadar devam edeceğiz.. Borsaya giren yeni nesil yatırımcı hisseyi kripto mantığı ile alıp satıyor..onlar için f/k bilanço defter değeri filan önemli değil.. Fiat alırım fiat satarım mantığıyla yatırım yapıyorlar..Bu yatırımcı mantığı ile Allah sonumuzu hayır eylesin diyoruz..

3.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    İş bankasının aldığı son yapılandırmada en karlı ve avantajlı çıkacak şirket ayen beyan ortada iken bizim iştirakleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunmamız esas büyük resmi gözden kaçırmamıza neden oldu.. Burada asıl büyük resim İŞC..İyi bir yatırımcı haber geldiği zaman ilk yapacağı alım İŞC olmalıydı..Bu operasyonun asıl ve en karlı çıkanı İŞC yatırımcısıdır. Ve ileride yine işc olacaktır. Halka açılacağı belirtilen çatı şirketin arzından en çok faydayıda %100 sahibi olduğu için işc görecektir.. Ama biz İSMEN de beklemeye 2024 e kadar devam edeceğiz.. Borsaya giren yeni nesil yatırımcı hisseyi kripto mantığı ile alıp satıyor..onlar için f/k bilanço defter değeri filan önemli değil.. Fiat alırım fiat satarım mantığıyla yatırım yapıyorlar..Bu yatırımcı mantığı ile Allah sonumuzu hayır eylesin diyoruz..
    İsc avantajı konusunda haklısınız Sayın Balina ancak bir şerh düşmek isterim. Bankacılık tarafıyla alakalı neredeyse ayda 1 regülasyon gelmekte ve çok volatil bir hal sergilemekte banka hisseleri. İşmen özelinde de borsaya yeni giren ve girecek olan kitlenin alım-satım ve yatırım tutumları benim de ilgimi çekiyor. Yeni girenler düşüş yaşamadı bir kısmı küsüp gidecek olsa da bir kısmı sağlam bir şekilde burada kalıcı olacak diye düşünüyorum.

4. Seçimlere kadar bu borsa gider.Secimlere giderken ne faiz nede dolar enflasyon üstü olmaz..Bırakmazlar.Ama seçimlerde gectikmi vede+ 1/2 belediye daha alırsa mevcut yönetim faizler 70/80 de olur..ozaman borsa sallanır.Tahmini Mart/Nisan..Yada İFM ile anlaşıp taze para sokacaklar bu durumda işçi emekli iyice bitecek..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 31 / 12 / 2020 ile 20 / 7 / 2023 bölünen tarihe kadar olan takas altta 31/ 12 / 2020 ile 31 / 8 / 2023 bugüne kadar olan takas.
    y t d

6. 21 temmuz 2023 de bölündükden sonra bugüne kadar olan takas değişimi bu takas her yatırımcının gördüğü takaslar görünmeyeni hiç birimiz göremeyiz satış gelen kurumlardan alınca alınanı kim aldı bilmeyiz hisseler daha çok banka aracı kurumlarında şahıs aracı kurumlarında az gedik 15 osmanlı 17 nci sırada yukardaki 28 günlük işlem hacmi 483 milyon lot önceden alınan lotları günler içinde yoğun alım satım ile gideceği yerlere gönderiyorlar cıtıden 7 ağustosdan bugüne kadar deutsche ye 3 milyon 861 bin lot geçmiş . ilk 3 aracı kurum 393 milyon lot işlem yapmış aracı kurumları alavere dalavere ne yaptığını çözmek zor oluyor . çok işlem ona göre çok mal düşürmek oluyor fazla işlem olmasın hiç mal düşüremezler karda olduğum hisselerden imkan dahilinde işmene çeviriyorum isteyen yapar kimseyede alın demem kendi bileceği iş kar zarar benim . tahtacı ne yaparsa yapsın umurumda değil beklemesini bilirim azdan az çoktan çok gider.
    yatırım tavsiyesi değildir

7. hangi hisse olursa olsun tahtacı , hissenin speği her kimse sabırlıdır önce kendini düşünür bir hisse için 3 / 5 yılını toplamakla bekler hiç acele etmez her yatırımcının bir sabır zamanı vardır o zaman geldiğinde verir geçer tahtacı da elini avuşturur mal düşürdüm diye . endeks düşerken veya çok düşerken hissenin düşmesine yardım eder alt kademelerde ki alışlarına basar malı açığa para çıkar günlükçüleri döker endeks düşerken tedirgin olan yatırımcılardan da mal düşer benim takip ettiğim işmen hissesinde 2021 ocak ayından bugüne kadar hisse toplamakla meşgul dışarda minimum azalması için çalışıyor tahtacı sabırlıysa yatırımcıda sabırlı olacak .
    yatırım tavsiyesi değildir .

bölündükden sonra 21 temmuz 2023 ile 29 ağustos arasında toplam 483 milyon lot işlem olmuş

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    İş bankasının aldığı son yapılandırmada en karlı ve avantajlı çıkacak şirket ayen beyan ortada iken bizim iştirakleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunmamız esas büyük resmi gözden kaçırmamıza neden oldu.. Burada asıl büyük resim İŞC..İyi bir yatırımcı haber geldiği zaman ilk yapacağı alım İŞC olmalıydı..Bu operasyonun asıl ve en karlı çıkanı İŞC yatırımcısıdır. Ve ileride yine işc olacaktır. Halka açılacağı belirtilen çatı şirketin arzından en çok faydayıda %100 sahibi olduğu için işc görecektir.. Ama biz İSMEN de beklemeye 2024 e kadar devam edeceğiz.. Borsaya giren yeni nesil yatırımcı hisseyi kripto mantığı ile alıp satıyor..onlar için f/k bilanço defter değeri filan önemli değil.. Fiat alırım fiat satarım mantığıyla yatırım yapıyorlar..Bu yatırımcı mantığı ile Allah sonumuzu hayır eylesin diyoruz..
    Dün O kapı attı ondan yoksa piyasadaki psikoloji öyle değildi. O kap atılmasaydı yine yatırımcı uyutulmaya devam edilecekti.Cumadan bu yana topiğin hali ortada. Yarın bunda da gerçek ilan edilir olur biter. En sevdiğim yatırımcı tipi kripto mantığıyla hareket edenler.

Sayın İsoleyte çuvalla elde edilen paradan 2 deste ellilikte devlete verse ne olur.1,5 2 yıldır topicleri okuyun bu masallara kanıp elinde bulunan banka hisselerini satanlara ne olmuş grafiklerinden bir bakın.

Maalesef yatırımcıları sanayii tarafı ballandırılarak hele bazılarında çok pis uyuttular.

Ha bu hissedeki abimiz hele narkoz veriyor adeta.

1,5-2 yıl önce ISCTR de bazı diyaloglar geçti 5 liradan ISCTR taşıyoruz diye yemediğimiz laf kalmadı hatta bazılarını burada anlatsam şu gün gelinen noktada gülmekten karnınıza ağrılar girer. Bu işler böyle.

https://www.youtube.com/watch?v=AjaGVQucxhI

21 Ağustos sabahıydı sanırım 12:30 dan sonra özellikle 4-5 dakika dinleyin.

Sonra neler oldu bir de onu irdeleyin.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 30-08-2023 saat: 14:26.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 111/317 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •