Sayfa 111/1003 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Short meraklısı gelsin Garan'a her gün ağzına s.....yorlar illaki ekmek bırakır

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Endeks düşecek gibi durmuyor. Açıklama gelirse ki ben ciddi bir şey beklemiyorum. O zaman sert alım da gelebilir. Benim yönüm yukarı

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bahçeli görüşmesi işi bulandırdı biraz.
    Almanya da bize bişi gelmedi, hadi çabuk gönderin gibi bi havaya girdi.
    10 kişi gönderilirse,
    Bu şekilde bir zıtırezi, bu bünye uzun süre kaldıramaz,
    hasılı baharda erken seçim olasılığı güçlenir, bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Büyükelçileri falan göndermeyiz. 5 gün sonra G20 zirvesi var, Biden hala RTE'ye randevu vermemiş. Uslu durursanız ayak üstü görüşürüz gibi bir mesaj verilmiş ABD'den bizimkilere. Bunun üzerine adamların büyükelçisini postala sonra Biden orada sana köpek muamelesi bile yapmaz.

4. Kararı erteleyebilirler, g20 de Biden pas vermezse belki öyle postalarız. Ha çok umrunda mı ABD'nin sanki kapattım büyülelçiğimi ne *ok yerseniz yiyin derse Doları 30 liradan almak için millet birbirini tepeler.

5. Geçen hafta faiz kararı sonrası endeks shortları kapatıp, longları da artırmıştım. Haftasonu ortalık karışınca sabah hedge maksatlı shortlayayım dedim. Endeks artıya geçti yetmedi Cuma günü yükseğini geçti. Stop loss yapalım kapatalım şortları dedik, şimdi de oradan %1 geri geldi. Testere piyasası söz konusu. Akıl sır erdirmek mümkün değil.

Böyle bir günde, artıya geçmek, Cuma günü yükseğini geçmek nedir ya?
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bahçeli görüşmesi işi bulandırdı biraz.
    Almanya da bize bişi gelmedi, hadi çabuk gönderin gibi bi havaya girdi.
    10 kişi gönderilirse,
    Bu şekilde bir zıtırezi, bu bünye uzun süre kaldıramaz,
    hasılı baharda erken seçim olasılığı güçlenir, bence.
    Bademler ucuz maliyetli dolarların satışını halletsin, dolar shortlar açılsın, Vioptan yeterince mal toplasınlar R vitese takılır. Bu zamanda 10 büyükelçi göndermek göZ ister. Tam bir tiyatro oyunu. Trajedi.
    Boşuna shorttan darbe yemeyin bu çapsızları ciddiye alıp.
    Asıl dikkat edeceğiniz 3-4 gün içinde başlaması olası olan Dow 5.2 düzeltmesi olsun yaklaşık 700-1000 puanlık. Biraz realizasyon olursa o zaman olabilir.
    Sonra yön yukarı bana göre.

7. kchol- eregl ikilisine akbnk ekledim biraz bu geri çekilmede.. çok güçlü görünüyo gözüme kırmızılı banka, türk patronlar bankalarına sahip çıkmaya başladı, ispanyol çingeneleri kafa kaldıramıyor.. nerdesin juan carlos ?

8.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Ben mi gündemi yanlış okuyorum yada haber mi atladım? Yatay olmasına yatıp kalkıp dua etmemiz gerekmez mi? Bir ABD diğerleri Avrupa olmak üzere 10 büyükelçiyi sınırdışı etmek üzereyiz ve endeks artıda
    mal yapmak isteyen böyle havada mal yapar,
    öbür türlü malın peşinde koşması gerekir
    ki, tercih etmez bunu çakal takımı

Sayfa 111/1003 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •