Sayfa 111/797 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 881 - 888 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. haziranda temettüsü var yahu aşağıya kesecek değil ya )) bucim de hikaye bitmezzzzz

2. Temettü de ne temettü ama dimi, kuruş kuruş.
    Bide öyle bi psikolojideyiz ki vermese de bişey demeyiz, bucim der geçeriz artık

Filim olmuş bucim, bizi de oynatıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. öyle deme 1 aylık girene yüzde 3 illa bir tık da olsa hareket eder banka 3 ayda veriyor o parayı bide sonuçta faiz işin faiz kısmını es geçsem banka kağıtlarından hiç çıkmazdım ama asla almıyorum sebebi de bu yapcak bir sey yok yoksa bucimde ne işim var al halk bankası yat asağı

4. biraz daha düşürse keşke. hep bir gözüm burada. 5.70 çok güzel olur. 5.50 çokta güzel iyi olur. 5.50 altı ballı lokma tatlısı olur şahsım adına. o berbat çimentolar çıkmış bizimkisi nazlanıyor resmen. ya çıkartıcak ya çıkartıcak. buralarda takıldığı sürece daha fazla mal kaptırıcak yoksa. malları toplayamadığı içinde 6ya değdirip neleri kurtardıysam kar diyip aşağı çekiyo. ama bu gazla giderse 6.50 de bile toplayamayacak hisseleri bence.

yatırım tavsiyesi değildir. lütfen bana bakarak alım satım yapmayın. hiç akıl karı olmaz çünkü
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

5. BUCIM - Bursa Çimento

Şimdiii, ağustosta yapılacak genel kuruldan bir beklentiniz var mı?

Roda konusu belli zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. ZIR-DELİ Y.T.D

7. Akıllı adamsa bir 6 ay daha aşağı yapıp milletin elindekini toplar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Akıllı adamsa bir 6 ay daha aşağı yapıp milletin elindekini toplar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    akllı olsa idi hisseyi 10 yıldır buralarda tutmazdı ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 111/797 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •