Sayfa 112/689 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 5511 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ben m.ö.nün ne zamandır alım yaptığını bilmem.
    Ama o kadar yatırım yapıp bekleyen biri çok kar yapmadan hisseden çıkmaz diye düşünüyorum.
    25 krlardan toplasa bile en az 2 tl den aşağıya satmaz. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku

Yine yakaladım seni... hemen ekran görüntüsüyle birlikte SPK ya gönderiyorum, ilkinde ucuz yırttın şimdi cezayı döşerler... Şeffaf olun biraz...adam satış yapıyor diye bekliyorduk, meğerse alıyormuş...
    Burda m.ö. ortak sayılmıyor mu?
    Amaç ne burda?

3. Sabah ola hayrola..09:55 ESEM Show başlar...Taban-tavan. Bu hissede ya hep ya hiç var. Herkese bol şans...

4.  Alıntı Originally Posted by Bandede Yazıyı Oku
    Sn Ergin23 ede bi özür borcum var.
    Asıl savas 0.26 kuruş olacak dediginde bayaği gülmüstüm
    Hakkini helal üstat
    Rica ederim ne demek helal olsun.Çöken forma bir baktım Meho denen arkadaş grafik atmama çok kızardı.Grafik atmaktan korkar olmuştum.Forum çöktükten sonra başka nicklerle üyeliklerden pek ayırt edemiyorum Meho kardeş buralarda mı acaba ?
    yatırım tavsiyesi değildir

bakiyorum, esem cikisi sahipleniliyor..oyle bisey yok belki 5 kere grafik attin herseferinde adamlar geri teptirdi , milletin parasi sifir oldu..diger kagitlar giderken yuksek maaliyetliler belki tutani oldu ama cogunun elinden malini aldilar..sonucta sen attigin yazi turanin herseferinde gelen yazi olmaz elbet turada gelir. iste gozaltinda grafik budur. adam eseme haberi hazirlar gondermeye senin attigin grafigi eger burayi okuyorsa gorur haberi bile erteler. iste o yuzden gozaltinda grafik olmaz derim. nitekim esemdeki periyodik yukselis 1 yildan fazla rotor yapmistir..yani yine soyluyorum gozaltinda ki kagitlar biraz kafa kaldirinca hemen kosar adim gelip grafige yuklenme en azindan cikis yapacaksa onun onune gecme ihtimalin beliriyor. ben patron yada tahta sahibi olsam bu grafigi gorsem once yaniltmak ve son musterileride dokmeye calisirim. iste olay budur..yoksa oyuncuda hep ayni oyunda hep aynidir.. saygilar..

6.  Alıntı Originally Posted by ergin23 Yazıyı Oku

Hocam 2-3 sene 0,23 ile 0,25 krş larda alçak sürüne yapmış grafik için BENCE
    TAVAN TAVAN GİTMESEDE %2 VE 3 lerlede göstergeler yukarı kırardı....
    ALDA VERDİRİRDİ. ama HERKES hisseyye ÜŞÜŞÜRDÜ..........

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    sn ergin23'ün verdiği grafikleri incelerseniz ve hissenin geçmişteki fiyat hareketlerini analiz ederseniz umutlanabilmek için bir neden bulabiliriz. Fakat bu işin çok çabuk olmayacağını görmek lazım. O yüzden sabırlı ve dikkatli izlemekte fayda var.
    iki yükselişte en az 10 ayda tamamlanmış......
    Diyelim buda hızlı çıktı 5 ay sürer en az..
    AYlık grafikte ilk çubuk....

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Sabah ola hayrola..09:55 ESEM Show başlar...Taban-tavan. Bu hissede ya hep ya hiç var. Herkese bol şans...
    55 kruşta bekliyorum gelirse ortak oluruz...gelmesede yolunuz açık olsun...

Sayfa 112/689 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •