Sayfa 112/1078 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın T/A.

Kolay gelsin.Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
     Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    İnşallah düzelir Sn.T/A belki servis sağlayıcı bu çalışmaları yedeklemiştir,
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler hocam, bu arada sitede meydana gelen aksaklıklar içinse geçmiş olsun diyorum...
    Teşekkür ederim...

Server yedeği bir işe yaramaz. Çünkü grafikler hergün güncelleniyor. O nedenle her yüklediğimde eskisinin hükmü kalmıyor. Veriler bilgisayarda olduğu için ve bilgisayarda sorun olduğundan dolayı da veriler uçmuş durumda. Gerçi Sistem ve CandleStick çalışmalarında sorun yok. Onların birçok yedeği de mevcut. Sorun dediğim gibi Trend çizgileri, Fibo ve Elliot gibi çalışmalarda. Eğer düzeltemezsem zaman içerisinde yeniden bu çalışmaları tamamlayabilirim.

Sadece zaman alacaktır. Umarım başka bir aksilik çıkmaz...

Herkese iyi geceler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Server yedeği bir işe yaramaz. Çünkü grafikler hergün güncelleniyor. O nedenle her yüklediğimde eskisinin hükmü kalmıyor. Veriler bilgisayarda olduğu için ve bilgisayarda sorun olduğundan dolayı da veriler uçmuş durumda. Gerçi Sistem ve CandleStick çalışmalarında sorun yok. Onların birçok yedeği de mevcut. Sorun dediğim gibi Trend çizgileri, Fibo ve Elliot gibi çalışmalarda. Eğer düzeltemezsem zaman içerisinde yeniden bu çalışmaları tamamlayabilirim.

Sadece zaman alacaktır. Umarım başka bir aksilik çıkmaz...

Herkese iyi geceler...
    Hocam umarım işler yolundadır...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hocam umarım işler yolundadır...
    Ufak tefek sıkıntılar mevcut. Server da yüklerken sıkıntı çıkartıyor. Bu benden kaynaklı değil. Bu nedenle elimden geldiğince yükleme yapmaya çalıştım ama bazı hisselerde sorun olduğu için buradan ilan edemedim.

Şu anda birkaç hisse hariç hepsi güncel durumda. Yarın Haftalık ve Aylığı yüklemeye çalışırım. Server ara ara böyle sıkıntı çıakrtıyor...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

4. Sn. T/A gerçekten çok ciddi emek sarfedip bizlere yardımcı oluyorsunuz, Allah sizden razı olsun, çok teşekkürler.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Sn. T/A gerçekten çok ciddi emek sarfedip bizlere yardımcı oluyorsunuz, Allah sizden razı olsun, çok teşekkürler.
    Allah cümlemizden razı olsun...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şu anda Günlük, Haftalık ve Aylık Grafikler güncellenmiştir. Biraz gecikti ama elden gelen yoktu.

Ufak tefek sıkıntılar mevcut. Server da yüklerken sıkıntı çıkartıyor. Bu benden kaynaklı değil. Bu nedenle elimden geldiğince yükleme yapmaya çalıştım ama bazı hisselerde sorun olduğu için buradan ilan edemedim.

Şu anda birkaç hisse hariç hepsi güncel durumda. Yarın Haftalık ve Aylığı yüklemeye çalışırım. Server ara ara böyle sıkıntı çıakrtıyor...

Sn. T/A gerçekten çok ciddi emek sarfedip bizlere yardımcı oluyorsunuz, Allah sizden razı olsun, çok teşekkürler.
    Allah cümlemizden razı olsun...

Şu anda Günlük, Haftalık ve Aylık Grafikler güncellenmiştir. Biraz gecikti ama elden gelen yoktu.

Bu kadar emek karşısında ne denir ki? Allah razı olsun, teşekkürler hocam...

Grafikler Güncellenmiştir....

Sayfa 112/1078 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •