Sayfa 112/494 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 889 - 896 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sabancı yunsa yı sattı orda da çağrı fiyatı açıklamışlar 4,11 biraz forumu okudumda genelde spk nın bu fiyata onay vermeyeceği iddiası var orda da karaduman gibi tipler(komplocular) türemiş halbu ki izoya baksalar bizde onay vermez diyorduk ah bu ky ler hiç ders almazlar
    Sayın pozitif herşey sizin dediğiniz şekilde devam ediyor.. Ben sizin yerinizde olsam topiği takip etmem.. Negatif bir ortam oluşturup satışın önünü kesiyorsunuz Gayette süreci güzel devam ettiriyor sunuz. 53 000 lot fena değil yancı değilse.çünkü çok zaman iki üç bin lot la günü kapatırdık patron zaten bundan rahatsız Dı. 53 000 bana çok inandırıcı gelmedi..

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sabancı yunsa yı sattı orda da çağrı fiyatı açıklamışlar 4,11 biraz forumu okudumda genelde spk nın bu fiyata onay vermeyeceği iddiası var orda da karaduman gibi tipler(komplocular) türemiş halbu ki izoya baksalar bizde onay vermez diyorduk ah bu ky ler hiç ders almazlar
    Sayın pozitif satış ve Kottan çıkmak aynı şey mi yorumlaya bilir misiniz.. Denizbank ve cment neden yumurtlayacak tavuk gibi kıvranıyor yorumlarını alabilir miyiz sayın pozitif %98 de ulaşmış lar. Yoksa yeni den değerleme masraf lı mı şirket için çok mu zor.

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. hakim bey sahnesi gelicekmi yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4. Şirketin zarar açıklaması mal toplama çabasında olduğunun kanıtıdır..borsada iken zarar açıklaması borsada iken mal toplayacam demektir , dışarda iken zarar açıklasa başkaydı

5. çok sevdiğim,binmemkle itina ettiğim,beyaz 320i ED 31 km aracımı 520xdrive umudu ile satıcam,nasip bakalım..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Pozitif gibi aynı..isim farklı amaç niyet ve içerik farklı aynı teknik

7. Kaç kişiye mesaj göndermişler, aman ha dedim kaptırmayın beleşçilere diye ikna ettim
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    çok sevdiğim,binmemkle itina ettiğim,beyaz 320i ED 31 km aracımı 520xdrive umudu ile satıcam,nasip bakalım..

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Kaç kişiye mesaj göndermişler, aman ha dedim kaptırmayın beleşçilere diye ikna ettim
    bana öle bi mesaj gelmedi !!!!

Sayfa 112/494 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •