Onemli Gunler Banner
Sayfa 112/628 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 889 - 896 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Tecrubeye dayanarak diyorum ki daha cok ceyrek bilancolarin yolunu beraber gozleriz.insllah yanilirim

Hisse fiyatının bu kadar uzun süre baskılanabilmesi bilançoya dönük umutlarımı tüketmedi desem yalan olmaz.
    Bilanço iyi gelecek olsa şimdiye kadar ufak ufak yürümesi gerekirdi. Eğer iyi bilanço gelirse benim için sürpriz olacak. Yanlis anlaşılmasın aslında iyi bilanço bekliyorum ama hisse hareketlerine göre çıkarım yapıyorum.
    Doğrusu iyi işçilik çıkarıyorlar

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok cins bi kagıtmış yahu

4. Ne zaman kagidi toplarsalar o zaman iyi bilanco gelecek.Normal bir hissedeki surec gibi dusunmeyin.Sahtekar bir bakis acisiyla olaya yaklasin.bu hareketlere gore bu .......iyi bilnco aciklamayacaklar adim gibi eminim.

5. Lolo hacim sıfır yine lan.
    Sahtekar gibi cali dibindeyim.
    6 Ylikta makyajı bol yap illa bi ama parmak atacaktır.

6. Yanlışım varsa düzeltilsin.Geçtiğimiz çeyrekte iyi bilanço gelecek diye (benim görüşüm)kağıt 1.30 lardan itibaren artarak 1.60 lara kadar çıktı.Kötü bilanço gelince 1.40 a çekiverdiler.İyi bilanço açıklanacak diye bekle ele versinler,kötü bilanço açıklanacak diye bekle ele versinler.Nasıl bir işmiş bu ben anlamadım ki.

Mesele şu. Şirketin siparişleri olmasına rağmen kötü bilanço açıklaması ve buna bağlı olarak yönetime zaten mevcut olan güvensizliğin tavan yapması.
    Eninde sonunda bir çıkış yaşanacaktır. Fakat ne zaman olacak bu belirsizlik

Oysa ki bir çok hisse bu süreçte endeksle birlikte prim yaptılar. Can sıkıcı bir durum.Mesela benim diğer hissem Agyo Emkel aldığımda sanırım 2.50 idi şimdi 3.67.
    Keşke Emkel e değil de tamamen Agyo ya güvenseymişim demeden edemiyorum yani.

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Mesele şu. Şirketin siparişleri olmasına rağmen kötü bilanço açıklaması ve buna bağlı olarak yönetime zaten mevcut olan güvensizliğin tavan yapması.
    Eninde sonunda bir çıkış yaşanacaktır. Fakat ne zaman olacak bu belirsizlik

Oysa ki bir çok hisse bu süreçte endeksle birlikte prim yaptılar. Can sıkıcı bir durum.Mesela benim diğer hissem Agyo Emkel aldığımda sanırım 2.50 idi şimdi 3.67.
    Keşke Emkel e değil de tamamen Agyo ya güvenseymişim demeden edemiyorum yani.

hepsini bir sepete koymak çok tehlikelidir,dogrusu bölmektir yaptıgınız ğibi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 112/628 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •