Onemli Gunler Banner
Sayfa 112/963 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. az daha bekleyeydin 2.83 -2,84 le gelirdin hoşgeldin bu arada ortak

2.  Alıntı Originally Posted by eskici Yazıyı Oku
    az daha bekleyeydin 2.83 -2,84 le gelirdin hoşgeldin bu arada ortak
    Teşekkürler Eskici abi

6 aylık bilânçosu nasıl gelir acaba

3.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bol kazançlı gün geçirmek dileğiyle.. İşlem hacmi giderek artıyor. Hisse son düzeltmelerini yapıp yukarı yönlü bir hareket yapmanın arifesinde.
    Sayın sekiz genel itibariyle bir sualim olacak acaba tüm kağıtlar %10 yapınca ertesi gün direk düzeltmeye mi geçer hele ki gelecek vaat ettiğini şirket yetkililerinin mesajları sonrasında düşündüğümüz doğtaş !! Tahta yapıcı bu kadar hedef konmuş kağıdı neden götürmüyor zarar açıklayan ve bu kadar hedefi olmayan kağıtlar takır takır yükseliyor ama bakıyoruz dogtaşa kapalıya 2.87 girdi 2.85 çıktı sözün özü şu günlük bakmıyorum olaya ama doğtaş artık hedefim bu deyip sağlam durmalı asansör kağıt olmamalı topikte çok tartışması yaşandı lakin yataş gibi yatırımcısına güven vermeli kağıt 11 i gördü bizim ki 3 üstünde durmayı beceremiyor bir türlü, tekniğe göre düzeltme olayı bitti mi birde saygılar. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Sayın sekiz genel itibariyle bir sualim olacak acaba tüm kağıtlar %10 yapınca ertesi gün direk düzeltmeye mi geçer hele ki gelecek vaat ettiğini şirket yetkililerinin mesajları sonrasında düşündüğümüz doğtaş !! Tahta yapıcı bu kadar hedef konmuş kağıdı neden götürmüyor zarar açıklayan ve bu kadar hedefi olmayan kağıtlar takır takır yükseliyor ama bakıyoruz dogtaşa kapalıya 2.87 girdi 2.85 çıktı sözün özü şu günlük bakmıyorum olaya ama doğtaş artık hedefim bu deyip sağlam durmalı asansör kağıt olmamalı topikte çok tartışması yaşandı lakin yataş gibi yatırımcısına güven vermeli kağıt 11 i gördü bizim ki 3 üstünde durmayı beceremiyor bir türlü, tekniğe göre düzeltme olayı bitti mi birde saygılar. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu hisse 'de para kazanacaksan sabırla bekleyeceksin, Yakında Üç TL üzerinde durmaya başlamasını bekliyorum.
    YTD.

5. Günlük pastayı paylaşabilecek varmı?

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Uyargil Yazıyı Oku
    Bu hisse 'de para kazanacaksan sabırla bekleyeceksin, Yakında Üç TL üzerinde durmaya başlamasını bekliyorum.
    YTD.
    Kısa vade için girmediğimi daha önceleri bugün ise olaya günlük bakmadığı mı belirttim, eğer tahta vur kaç yapanlar için cazibe merkezi haline gelirse bizim gibi uzun yatırımcıların vay haline sonra biri çıkar burdan aldım burdan sattım o kadar kâr muhabbetleri demem o ki patron hisseyi bunların eline bırakmama lí doğrulari yazdık katılan katılır katılmayan katılmaz .Ytd.

Sayfa 112/963 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •